Pitbull


17 głosy
Pitbull
Oceń film
3.76

Pitbull - fabułaFabuła serialu "Pitbull"Serial "Pitbull" opowiada historię młodego adwokata, który wraz ze swoim zespołem stara się wygrywać najtrudniejsze sprawy sądowe. Głównym bohaterem jest Adam Zalewski, który po ukończeniu studiów prawniczych wraca do rodzinnego miasta, aby założyć własną kancelarię.

Adam ZalewskiAdam Zalewski jest głównym bohaterem serialu. Jest młodym, ambitnym adwokatem, który po ukończeniu studiów prawniczych wraca do rodzinnego miasta, aby założyć własną kancelarię. Jest bardzo zdeterminowany, aby wygrywać najtrudniejsze sprawy sądowe.

Zespół AdamaAdam nie jest sam w swojej walce. Ma zespół, który wspiera go w każdej sytuacji. W skład zespołu wchodzą: jego przyjaciel, prawnik Michał, który jest jego najlepszym przyjacielem i doradcą; adwokatka Magda, która jest bardzo doświadczona i zawsze gotowa do pomocy; oraz asystentka Ania, która jest bardzo zorganizowana i pomaga Adamowi w codziennych obowiązkach.

Główne wątkiSerial skupia się na wielu wątkach, które są związane z pracą Adama i jego zespołu. Głównym wątkiem jest walka Adama o wygraną w najtrudniejszych sprawach sądowych. Pojawiają się również wątki dotyczące relacji między bohaterami, ich życia prywatnego oraz ich wzajemnych relacji. Serial skupia się również na problemach społecznych, z którymi bohaterowie muszą się zmierzyć.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pitbull obsada
Pitbull
Kategoria: Seriale
Gatunek: Sensacyjny
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Patryk Vega
Scenariusz: Patryk Vega, Mariusz Bieliński, Marek Kreutz, Piotr Subbotko
Produkcja: Polska
Premiera: 15 grudnia 2005

Pitbull - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Pitbull - Opinie

9 + 1 =

Pitbull - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne