7 psychopatów


2 głosy
Seven Psychopaths
Oceń film
4.50

7 psychopatów - fabułaFabuła filmu "7 psychopatów"Film "7 psychopatów" to komedia kryminalna w reżyserii Martina McDonagha. Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles. Głównym bohaterem jest Marty, który jest scenarzystą. Chce napisać scenariusz o psychopacie, który porwał psa bogatego biznesmena. W tym celu Marty zaczyna szukać psychopatów, którzy mogliby wystąpić w jego filmie.

Postacie występujące w filmieGłównymi postaciami w filmie są Marty, Billy i Hans. Marty jest scenarzystą, który szuka psychopatów do swojego filmu. Billy jest przyjacielem Marty'ego, który pomaga mu w poszukiwaniach. Hans jest złodziejem, który współpracuje z Marty'm i Billy'm.

Akcja filmuMarty i Billy spotykają się z Hans'em, aby znaleźć psychopatów do filmu. Wkrótce odkrywają, że wszyscy psychopaci, których szukają, są połączeni ze sobą. Wszyscy są zamieszani w porwanie psa bogatego biznesmena. Wkrótce Marty i jego przyjaciele zostają wplątani w kłopoty, gdy okazuje się, że wszyscy psychopaci są zamieszani w morderstwo.

ZakończenieMarty i jego przyjaciele muszą zmierzyć się z psychopatami, aby uratować psa i uwolnić się od kłopotów. W końcu udaje im się pokonać psychopatów i odzyskać psa. Marty i jego przyjaciele są szczęśliwi, że udało im się uratować psa i wyjść z tej sytuacji cało.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - 7 psychopatów obsada
7 psychopatów
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Komedia
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Martin McDonagh
Scenariusz: Martin McDonagh
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 30 listopada 2012 (Polska)
7 września 2012 (świat)

7 psychopatów - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

7 psychopatów - Opinie

10 + 1 =

7 psychopatów - polecane w tej kategorii

7 psychopatów - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne