Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Kat Hernandez

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohaterka serialu „Euforia”, grana przez Barbie Ferreirę. Jak możemy się dowiedzieć z retrospekcji, 11-letnia Kat wyjechała na wczasy, gdzie zakochała się w piña coladach (wypiła ponoć 72 drinki w ciągu 8-dniowych wakacji). Po powrocie nigdy nie wróciła do wcześniejszej wagi, co wpłynęło na jej poczucie własnej wartości. Kat skupiła się na pisaniu opowiadań fan-fiction na Tumblrze – nikt nie wie, że zyskała tam ogromną popularność. 


WYGLĄD


Kat jest dość pulchną dziewczyną o krótkich czarnych włosach i jasnej cerze. W trakcie pierwszego sezonu przechodzi przemianę i zaczyna odważnie się ubierać. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


W trakcie sezonu Kat staje się coraz bardziej pewną siebie kobietą. Zmienia styl na bardziej „wyzywający” i przestaje się przejmować zdaniem innych. Wspiera też swoją przyjaciółkę Maddy, która po raz kolejny rozstała się z Natem. 


Podczas jednej z imprez Kat decyduje się odbyć stosunek z jednym z chłopaków. Później okazuje się, że wideo z tego wydarzenia krąży po sieci. Dziewczyna zmusza chłopaka, który je opublikował, by rozpowiedział, że to nie ona jest bohaterką filmu. To wydarzenie w pewien sposób ją jednak otwiera i dziewczyna zakłada konto na stronie pornograficznej, gdzie ukrywając się za maską, przybiera rolę dominy. Okazuje się, że chętnych na oglądanie jej i zachwyconych wyglądem jest wielu. W dodatku jeden z mężczyzn zaczyna płacić jej za wspólne sesje na Skypie. 


Kat poznaje także Ethana, spokojnego chłopaka, któremu na niej zależy. W wyniku nieporozumienia dziewczyna odpycha go jednak. Jako dziewczynka Kat spotykała się z chłopakiem, który odrzucił ją, gdy przybrała na wadze, teraz boi się ponownego odrzucenia. Ostatecznie jednak otwiera się przed Ethanem.


 

Pełna biografia »

Kat Hernandez - powiązania postaci

Kat Hernandez
Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com
Aktor: Barbie Ferreira

Kat Hernandez - Opinie

7 + 2 =

Euforia - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne