Pozostawieni


0 głosy
The Leftovers
Oceń film
0.00

Pozostawieni - fabułaFabuła serialu "Pozostawieni"Serial "Pozostawieni" opowiada historię grupy ludzi, którzy zostali pozostawieni na Ziemi po tym, jak reszta ludzkości została wywieziona w nieznane. Głównymi bohaterami są June, Clarke, Bellamy, Raven, Murphy i Monty.

JuneJune jest młodą dziewczyną, która została pozostawiona na Ziemi. Jest silną i odważną osobą, która jest gotowa do walki o przetrwanie. June jest w stanie zrobić wszystko, aby ocalić swoich przyjaciół.

ClarkeClarke jest inteligentną i odważną dziewczyną, która jest gotowa do walki o przetrwanie. Jest w stanie zrobić wszystko, aby ocalić swoich przyjaciół. Clarke jest w stanie zrozumieć sytuację, w której się znajdują i jest gotowa do podjęcia trudnych decyzji.

BellamyBellamy jest silnym i odważnym mężczyzną, który jest gotowy do walki o przetrwanie. Jest w stanie zrobić wszystko, aby ocalić swoich przyjaciół. Bellamy jest w stanie zrozumieć sytuację, w której się znajdują i jest gotowy do podjęcia trudnych decyzji.

RavenRaven jest inteligentną i odważną kobietą, która jest gotowa do walki o przetrwanie. Jest w stanie zrobić wszystko, aby ocalić swoich przyjaciół. Raven jest w stanie zrozumieć sytuację, w której się znajdują i jest gotowa do podjęcia trudnych decyzji.

MurphyMurphy jest silnym i odważnym mężczyzną, który jest gotowy do walki o przetrwanie. Jest w stanie zrobić wszystko, aby ocalić swoich przyjaciół. Murphy jest w stanie zrozumieć sytuację, w której się znajdują i jest gotowy do podjęcia trudnych decyzji.

MontyMonty jest inteligentnym i odważnym mężczyzną, który jest gotowy do walki o przetrwanie. Jest w stanie zrobić wszystko, aby ocalić swoich przyjaciół. Monty jest w stanie zrozumieć sytuację, w której się znajdują i jest gotowy do podjęcia trudnych decyzji.

Głównym wątkiem serialu jest walka o przetrwanie grupy pozostawionych na Ziemi. Muszą oni stawić czoła wielu przeciwnościom, takim jak niebezpieczne stworzenia, nieznane siły i inne niebezpieczeństwa. Muszą również zmierzyć się z własnymi słabościami i wybrać, co jest dla nich najważniejsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pozostawieni obsada
Pozostawieni
Kategoria: Seriale
Gatunek: Sci-Fi i Fantasy, Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 53 min.
Reżyseria: Peter Berg, Daniel Sackheim, Mimi Leder i inni
Scenariusz: Damon Lindelof, Tom Perrotta i inni
Produkcja: USA
Premiera: 29 czerwca 2014 (świat)
30 czerwca 2014 (Polska)

Pozostawieni - gdzie obejrzeć

od 29,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Pozostawieni - Opinie

7 + 7 =

Pozostawieni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne