Wojna i miłość


0 głosy
Wojna i miłość
Oceń film
0.00

Wojna i miłość - fabułaWojna i miłość - opis fabułySerial "Wojna i miłość" to opowieść o losach dwóch rodzin, które zostały zmuszone do wojny. Głównymi bohaterami są bracia, którzy zostali wciągnięci w konflikt.

BohaterowieGłównymi bohaterami serialu są bracia, którzy zostali wciągnięci w wojnę. Jeden z nich, Aleksander, jest wojskowym, który walczy po stronie Rosji. Drugi, Andriej, jest członkiem ukraińskiej armii. Obaj bracia są zakochani w tych samych kobietach - Natalii i Anastazji.

KonfliktKonflikt między bratem a siostrą narasta, gdy Aleksander i Andriej zostają wciągnięci w wojnę. Obaj bracia są zmuszeni do walki po przeciwnych stronach. Wojna staje się dla nich przeszkodą w odnalezieniu szczęścia.

MiłośćPomimo wojny, bracia nadal są zakochani w tych samych kobietach. Aleksander i Andriej walczą o względy Natalii i Anastazji. Wojna staje się dla nich przeszkodą w odnalezieniu szczęścia.

ZakończenieSerial kończy się happy endem. Bracia znajdują sposób na pokonanie wojny i odnajdują szczęście. Aleksander i Andriej zostają z Natalii i Anastazji, a wojna przestaje być przeszkodą w ich szczęściu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wojna i miłość obsada
Wojna i miłość
Kategoria: Seriale
Gatunek: Historyczny, Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Maciej Migas
Scenariusz: Janusz Petelski, Robert Miękus
Produkcja: Polska
Premiera: 11 listopada 2010

Wojna i miłość - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Wojna i miłość - Opinie

10 + 7 =

Wojna i miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne