Klara Marczak - Wielka woda


20 głosy
Wielka woda
Oceń film
4.50

Klara Marczak

BIOGRAFIA Blanka Kot

CHARAKTERYSTYKA


Klara jest nastoletnią córką Jaśminy Tremer i Jakuba Marczaka. Matka zostawiła ją, kiedy dziewczyna była mała, a wychowaniem zajął się Jakub.


WYGLĄD


Klara jest nastoletnią dziewczyną. Ma ciemne, krótkie włosy.


BIOGRAFIA


Klarą zajmuje się Jakub. Dziewczyna początkowo nie wiedziała, kim jest jej matka, ale w trakcie trwania serialu odkrywa prawdę.


Kiedy do Wrocławia zbliża się powódź, Jakub, będący w sztabie kryzysowym, przenosi córkę wraz z ich psem do znajomej gosposi.


Klara pod nieuwagę kobiety wychodzi z pupilem na spacer. Wkrótce w mieście zaczyna zbierać się woda. Pies wyrywa się Klarze, a dziewczyna zaczyna go gonić. Kiedy wchodzi do tunelu podziemnego, zauważa zbliżające się fale i zaczyna uciekać, jednak, wspinając się po schodach, wpada do wody.


Jakub, odwiedzając gosposię, dowiaduje się o zniknięciu córki. Zaczyna jej poszukiwania.


Ktoś w radiu zgłasza, że ciało dziewczyny w podobnym wieku i o podobnym wyglądzie trafiło do kostnicy.  Informację słyszy Jakub, a także Jaśmina. Oboje są przekonani, że ich córka nie żyje. Jaśmina pod wpływem emocji oraz faktu, że kiedyś była uzależniona od narkotyków, udaje się do squatu, gdzie przebywają narkomani oraz diler.


Przypadkiem spotyka tam córkę. Razem udają się do biura sztabu, gdzie przebywa załamany Jakub. We troje wracają do domu mężczyzny. Tam Klara mówi, że zna prawdę na temat Jaśminy. Kobiety rozmawiają, a Jaśmina proponuje dziewczynie odwiedziny w Żuławach Wiślanych, gdzie obecnie mieszka. Klara potwierdza, że będzie chciała skorzystać z zaproszenia i

Klara Marczak - powiązania postaci Wielka woda

Klara Marczak
Aktor: Blanka Kot
Ojciec: Jakub Marczak
Matka: Jaśmina Tremer

Klara Marczak - Opinie

2 + 3 =

Wielka woda - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne