Jaśmina Tremer - Wielka woda


20 głosy
Wielka woda
Oceń film
4.50

Jaśmina Tremer

BIOGRAFIA Agnieszka Żulewska

CHARAKTERYSTYKA


Jaśminę poznajemy na początku pierwszego odcinka serialu. Jest ona hydrolożką. Odkrywa wzrastający poziom wody i powiadamia o tym władze Wrocławia. Następnie trafia do sztabu kryzysowego, który stara się opracować plan ochrony Wrocławia przed zbliżającą się katastrofą.


Jest córką Leny Tremer, byłej śpiewaczki, która chorobliwie przytyła, przez co ma problemy z poruszaniem się po domu.


Jaśmina kilkanaście lat wcześniej była w związku z młodym politykiem, Jakubem Marczakiem. W trakcie trwania serialu Jaśmina odkrywa, że mężczyzna wychowuje ich córkę.


WYGLĄD


Jaśmina jest około 40-letnią kobietą. Ma blond włosy.


BIOGRAFIA


Jaśmina mieszka w Żuławach Wiślanych razem ze swoim partnerem. Odkrywa ona niebezpiecznie wzrastający poziom wody i wysyła w tej sprawie fax do wojewody dolnośląskiego. Informuje w nim o zagrożeniu powodziowym Wrocławia. Nikt jednak zbytnio nie przejmuje się informacją.


Tydzień później Jaśmina zostaje poproszona jako ekspertka do Wrocławia. Zaprasza ją Jakub Marczak, polityk z otoczenia wojewody. Razem ze sztabem kryzysowym zmuszeni są do podejmowania trudnych decyzji, kiedy miasto jest już zalane.


Okazuje się, że Jaśmina mieszkała we Wrocławiu, a w mieście nadal przebywa jej matka, Lena, z którą nie utrzymuje kontaktów.


W trakcie trwania fabuły, Jaśmina odkrywa, że Jakub wychowuje ich córkę Klarę. Klara odkrywa prawdę na temat matki i razem z Jaśminą zaczynają utrzymywać kontakt, następnie kobieta zaprasza córkę do siebie w odwiedziny.


Pod koniec serialu pokazane jest, że Jaśmina z Jakubem żyją w zgodzie, utrzymując kontakt, a Jaśmina jest w ciąży z obecnym partnerem. Kobieta godzi się także ze swoją matką Leną, której przedstawia wnuczkę.

Jaśmina Tremer - powiązania postaci Wielka woda

Jaśmina Tremer
Jaśmina Tremer - Wielka woda Fot: Fryta73 / Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.0
Aktor: Agnieszka Żulewska
Profesja: hydrolożka

Jaśmina Tremer - Opinie

6 + 7 =

Wielka woda - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne