Czas honoru


1 głosy
Czas honoru
Oceń film
5.00

Czas honoru - fabułaFabuła serialu "Czas honoru"Serial "Czas honoru" opowiada historię pięciu młodych ludzi, którzy w czasie II wojny światowej walczą o wolność Polski. Głównymi bohaterami są: porucznik Janek Skrzetuski, porucznik Borewicz, porucznik Zadra, porucznik Kostek i porucznik Kmicic.

Janek SkrzetuskiJanek Skrzetuski jest głównym bohaterem serialu. Jest młodym oficerem, który walczy w kampanii wrześniowej. Po klęsce wojsk polskich, Janek zostaje wcielony do armii niemieckiej. Jego celem jest przeciwstawienie się okupantowi i walczyć o wolność Polski.

Porucznik BorewiczPorucznik Borewicz jest jednym z głównych bohaterów serialu. Jest oficerem wywiadu polskiego i jednym z najbardziej zaufanych ludzi Janka. Borewicz jest bardzo lojalny wobec swojego przyjaciela i gotów jest poświęcić wszystko, aby pomóc mu w walce o wolność Polski.

Porucznik ZadraPorucznik Zadra jest jednym z głównych bohaterów serialu. Jest oficerem wywiadu polskiego i jednym z najbardziej zaufanych ludzi Janka. Zadra jest bardzo lojalny wobec swojego przyjaciela i gotów jest poświęcić wszystko, aby pomóc mu w walce o wolność Polski.

Porucznik KostekPorucznik Kostek jest jednym z głównych bohaterów serialu. Jest oficerem wywiadu polskiego i jednym z najbardziej zaufanych ludzi Janka. Kostek jest bardzo lojalny wobec swojego przyjaciela i gotów jest poświęcić wszystko, aby pomóc mu w walce o wolność Polski.

Porucznik KmicicPorucznik Kmicic jest jednym z głównych bohaterów serialu. Jest oficerem wywiadu polskiego i jednym z najbardziej zaufanych ludzi Janka. Kmicic jest bardzo lojalny wobec swojego przyjaciela i gotów jest poświęcić wszystko, aby pomóc mu w walce o wolność Polski.

Serial "Czas honoru" opowiada historię pięciu młodych ludzi, którzy w czasie II wojny światowej walczą o wolność Polski. Przez cały serial bohaterowie stawiają czoła wielu przeciwnościom losu, zmagają się z trudnymi wyborami i muszą podejmować decyzje, które mają wpływ na ich życie i losy Polski. Serial pokazuje, jak wielka jest siła przyjaźni i jak wielkie poświęcenie może być potrzebne, aby walczyć o wolność.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Czas honoru obsada
Czas honoru
Kategoria: Seriale
Gatunek: Historyczny, Dramat, Przygodowy
Czas trwania: 50 min.
Reżyseria: Michał Rosa i inni
Scenariusz: Jerzy Matysiak, Ewa Wencel, Jarosław Sokół,
Produkcja: Polska
Premiera: 7 września 2008

Czas honoru - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Czas honoru - Opinie

8 + 8 =

Czas honoru - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne