Fot: Shutterstock

The Morning Show


2 głosy
The Morning Show
Oceń film
5.00

The Morning Show - fabułaFabuła serialu "The Morning Show"Serial "The Morning Show" to opowieść o amerykańskim programie porannym, który od lat cieszy się ogromną popularnością. Głównymi bohaterami są Alex Levy (Jennifer Aniston) i Bradley Jackson (Reese Witherspoon). Alex jest gospodynią programu, która pracuje w nim od wielu lat. Bradley to młoda dziennikarka, która zostaje zatrudniona do programu, aby zastąpić Alex po tym, jak jej partner w programie, Mitch Kessler (Steve Carell), zostaje oskarżony o molestowanie seksualne.

Alex Levy i Bradley JacksonAlex i Bradley są głównymi postaciami serialu. Alex jest doświadczoną gospodynią programu, która przez lata zdobyła szacunek i uznanie widzów. Jednak jej pozycja w programie zostaje zagrożona, gdy Mitch zostaje oskarżony o molestowanie seksualne. Bradley jest młodą dziennikarką, która zostaje zatrudniona do programu, aby zastąpić Mitcha. Musi zmierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia przed nią praca w programie porannym, a także z trudnymi relacjami z Alex.

Mitch KesslerMitch Kessler jest partnerem Alex w programie porannym. Jest doświadczonym dziennikarzem, który przez lata zdobył szacunek i uznanie widzów. Jednak jego pozycja w programie zostaje zagrożona, gdy zostaje oskarżony o molestowanie seksualne. Mitch musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów, a także z trudnymi relacjami z Alex i Bradley.

Korygowanie błędówSerial "The Morning Show" opowiada o tym, jak Alex i Bradley starają się naprawić błędy, jakie popełnił Mitch. Muszą zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi praca w programie porannym, a także z trudnymi relacjami między nimi. Serial pokazuje, jak Alex i Bradley próbują odzyskać zaufanie widzów i naprawić błędy, jakie popełnił Mitch.
Top: Shutterstock
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - The Morning Show obsada
The Morning Show
Kategoria: Seriale
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 60 min.
Scenariusz: Kerry Ehrin, Jay Carson
Produkcja: USA
Premiera: 2019

The Morning Show - gdzie obejrzeć

34,99 zł
w abonamencie
Oglądaj

The Morning Show - Opinie

6 + 5 =

The Morning Show - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne