Hinduski smak miłości


0 głosy
Tandoori Love
Oceń film
0.00

Hinduski smak miłości - fabułaFabuła filmu "Hinduski smak miłości"Film "Hinduski smak miłości" to romantyczna komedia, która opowiada historię miłości dwojga ludzi pochodzących z różnych kultur. Głównymi bohaterami są Simran i Raj.

SimranSimran jest młodą Hinduską, która mieszka w USA. Jest zaradną i ambitną dziewczyną, która pracuje jako prawniczka. Ma wyraźnie określone plany na przyszłość i nie ma czasu na miłość.

RajRaj jest młodym mężczyzną pochodzącym z Indii. Przyjeżdża do USA, aby odwiedzić swojego przyjaciela. Jest zabawny, spontaniczny i pełen energii. Raj jest zafascynowany Simran i postanawia zrobić wszystko, aby zdobyć jej serce.

MiłośćRaj i Simran zaczynają spotykać się i zakochują w sobie. Jednak ich miłość jest wystawiona na próbę, gdyż oboje pochodzą z różnych kultur. Muszą zmierzyć się z wieloma problemami, aby ich miłość mogła przetrwać.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Raj i Simran zdobywają swoje serca i zaczynają nowe życie razem. Pokazuje, że miłość może przezwyciężyć wszelkie przeszkody i że nie ma znaczenia, skąd pochodzimy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Hinduski smak miłości obsada
Hinduski smak miłości
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Oliver Paulus
Scenariusz: Oliver Paulus, Stefan Hillebrand
Produkcja: Austria, Niemcy, Szwajcaria
Premiera: 16 sierpnia 2008 (świat)

Hinduski smak miłości - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Hinduski smak miłości - Opinie

9 + 7 =

Hinduski smak miłości - polecane w tej kategorii

Hinduski smak miłości - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne