Poważny człowiek


1 głosy
A Serious Man
Oceń film
5.00

Poważny człowiek - fabułaFabuła filmu "Poważny człowiek"Film "Poważny człowiek" opowiada historię mężczyzny o imieniu John, który jest zamożnym biznesmenem. John jest bardzo poważnym człowiekiem, który nie lubi się bawić i nie ma czasu na zabawę. Jego życie zmienia się, gdy poznaje młodą kobietę o imieniu Sarah. Sarah jest pełna energii i wiary w siebie. Przekonuje Johna, że powinien zacząć cieszyć się życiem i zacząć się bawić.

Przygoda Johna i SarahJohn i Sarah postanawiają wyruszyć w podróż, aby odkryć nowe miejsca i doświadczyć nowych rzeczy. Podczas swojej podróży odwiedzają wiele miejsc, poznają nowych ludzi i doświadczają wielu przygód. Przez całą podróż John uczy się, jak cieszyć się życiem i jak się bawić.

Zmiana JohnaPodczas swojej podróży John zaczyna zmieniać swoje podejście do życia. Zaczyna dostrzegać piękno wokół siebie i cieszyć się z małych rzeczy. Zmienia się w bardziej otwartego i szczęśliwego człowieka.

Powrót do domuPo powrocie do domu John postanawia zmienić swoje życie. Zaczyna działać inaczej i zaczyna cieszyć się życiem. Jego zmiana wpływa na jego przyjaciół i rodzinę, którzy są zaskoczeni jego zmianą.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwym zakończeniem. John i Sarah są szczęśliwi, że mogli odkryć nowe miejsca i doświadczyć nowych rzeczy. John jest teraz bardziej otwarty i szczęśliwy, a jego przyjaciele i rodzina są z niego dumni.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Poważny człowiek obsada
Poważny człowiek
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat, Obyczajowy
Czas trwania: 105 min.
Reżyseria: Joel Coen, Ethan Coen
Scenariusz: Joel Coen, Ethan Coen
Produkcja: Francja, USA, Wielka Brytania
Premiera: 11 czerwca 2010 (Polska)
12 września 2009 (świat)

Poważny człowiek - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Poważny człowiek - Opinie

7 + 7 =

Poważny człowiek - polecane w tej kategorii

Poważny człowiek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne