Londyńczycy


0 głosy
Londyńczycy
Oceń film
0.00

Londyńczycy - fabułaSerial "Londyńczycy"


Serial "Londyńczycy" to brytyjska produkcja telewizyjna, która opowiada o losach młodych ludzi mieszkających w Londynie. Serial skupia się na życiu czterech głównych bohaterów: Jamie, Alisha, Anwar i Maxa.

Jamie i Alisha


Jamie i Alisha są parą, która mieszka w Londynie od kilku lat. Oboje są zaangażowani w życie społeczne i polityczne miasta. Jamie jest aktywistą, który walczy o prawa mniejszości, a Alisha jest dziennikarką, która pracuje dla lokalnej gazety.

Anwar i Max


Anwar i Max to przyjaciele, którzy poznali się w szkole średniej. Anwar jest studentem medycyny, który pracuje jako wolontariusz w szpitalu. Max jest artystą, który próbuje zaistnieć na londyńskiej scenie muzycznej.

Fabuła


Serial skupia się na codziennym życiu bohaterów. Widzowie obserwują, jak bohaterowie radzą sobie z problemami, z którymi muszą się zmierzyć, takimi jak: praca, miłość, przyjaźń, polityka i wiele innych. Serial pokazuje, jak bohaterowie starają się znaleźć swoje miejsce w świecie i jak radzą sobie z trudnościami, które napotykają na swojej drodze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Londyńczycy obsada
Londyńczycy
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Grzegorz Zgliński, Wojciech Smarzowski, Kordian Piwowarski, Maciej Migas
Scenariusz: Robert Mąka, Marek Kreutz, Ewa Popiołek
Produkcja: Polska
Premiera: 23 października 2008

Londyńczycy - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Londyńczycy - Opinie

5 + 9 =

Londyńczycy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne