Fot: Shutterstock

Ewa Wityńska

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jest bardzo odważną i sprytną kobietą. Jako tajna agentka jest wybitną aktorką, a także osobą inteligentną i uzdolnioną.


WYGLĄD


Ewa to niska i szczupła dziewczyna. Ma ciemne loki i brązowe oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Ewa jest ukochaną Rebrowa i członkinią Watahy, z którą bawi się w górskiej strażnicy podczas felernej nocy. Po wybuchu zostaje uznana za zmarłą, w jej grobie zostają złożone szczątki niemożliwe do rozpoznania, a jej zdjęcie wisi na tablicy poległych w centrali. Przez cały czas Rebrow cierpi, znajdując w ich mieszkaniu jej rzeczy, a później kolczyk w leśniczówce i rysunki Szeptuna na ścianach. Przez to wszystko mężczyzna jest przekonany, że kobieta nie zginęła w wybuchu. W końcu podczas jednej z akcji znajduje jej zwłoki w lesie – została zastrzelona. Od Markowskiego Natalia dowiaduje się, że kobieta była tajną agentką straży, Rebrow natomiast odkrywa, że miała romans z Grzywą, a okazuje się, że tajemnic jest więcej. Pod koniec sezonu Grzywa wykrzyczy do Rebrowa, że to tajna organizacja pewnych wpływowych ludzi zabiła Ewę.


Sezon 2


Ewa pojawia się w wyobrażeniach Rebrowa.


Sezon 3


Markowski odkrywa, że Gauza był wcześniej zatrzymany przez Ewę. Próbuje to sprawdzić, jednak nie ma dostępu do jej danych. Rebrow dowiaduje się, że Kuczer wcześniej prowadził Ewę i ostrzega Wiśniaka, który jest teraz na tym samym stanowisku. Zdaniem pułkownika to kobieta przeszła na złą stronę, jednak z zeznań Świtalskiego wynika, że to nieprawda. Ewa w dniu wybuchu miała ukraść „dziennik wypłat”, który był dowodem obciążającym również ich przyjaciół i nie wiedziała już, komu może zaufać. Rebrow odnajduje dziennik w leśniczówce – tam, gdzie znalazł wcześniej kolczyk.

Pełna biografia »

Ewa Wityńska - powiązania postaci

Ewa Wityńska
Fot: Fryta73 / Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.0
Aktor: Julia Pogrebińska
Data śmierci: Sezon 1
Profesja: strażniczka graniczna

Ewa Wityńska - Opinie

5 + 7 =

Wataha - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne