Komisarz Alex


2 głosy
Komisarz Alex
Oceń film
2.50

Komisarz Alex - fabułaKomisarz Alex - serial kryminalnyKomisarz Alex to serial kryminalny, który opowiada o losach komisarza Aleksandra Zawady, który pracuje w komendzie policji w Warszawie. Jego zadaniem jest rozwiązywanie skomplikowanych spraw kryminalnych.

Główny bohaterKomisarz Alex jest postacią, która wyróżnia się swoją inteligencją, zdolnościami analitycznymi i wytrwałością. Jest zdeterminowany, by rozwiązać każdą sprawę, nawet jeśli oznacza to, że będzie musiał poświęcić swój własny czas i energię.

Postacie wspierająceKomisarz Alex ma wsparcie w postaci swojego przyjaciela, komisarza Michała Kowalskiego, który jest jego partnerem w pracy. Razem pracują nad rozwiązywaniem skomplikowanych spraw.

Komisarz Alex ma również wsparcie ze strony swojej żony, Anny, która jest jego najlepszą przyjaciółką i wspiera go w każdej sytuacji.

Fabuła serialuSerial skupia się na rozwiązywaniu skomplikowanych spraw kryminalnych przez komisarza Aleksandra Zawadę. Każdy odcinek serialu skupia się na innej sprawie, którą komisarz musi rozwiązać.

Komisarz Alex musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby rozwiązać każdą sprawę. Musi wykorzystać swoją inteligencję, zdolności analityczne i wytrwałość, aby odnaleźć prawdę i doprowadzić sprawców do sprawiedliwości.

Serial Komisarz Alex to intrygujący serial kryminalny, który skupia się na losach komisarza Aleksandra Zawady i jego przyjaciół. Każdy odcinek serialu skupia się na innej sprawie, którą komisarz musi rozwiązać. Serial jest pełen napięcia i zaskakujących zwrotów akcji, które zapewniają widzom wiele emocji.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Komisarz Alex obsada
Komisarz Alex
Kategoria: Seriale
Gatunek: Kryminał
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Robert Wichrowski, Krzysztof Lang i in.
Produkcja: Polska
Premiera: 3 marca 2012

Komisarz Alex - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Komisarz Alex - Opinie

7 + 2 =

Komisarz Alex - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne