Fru!


2 głosy
Gus, petit oiseau, grand voyage
Oceń film
3.50

Fru! - fabułaFabuła bajki "Fru!"Fru to mała dziewczynka, która mieszka w małym miasteczku. Jest bardzo odważna i ma wielkie marzenia. Pewnego dnia postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce na świecie.

Na swojej drodze spotyka wielu przyjaciół, którzy jej pomagają. Są to m.in. Kaczka, która jest jej przewodnikiem, oraz Księżniczka, która daje jej wskazówki.

Fru wraz z przyjaciółmi wyrusza w dalszą podróż, aby odnaleźć swoje miejsce na świecie. Na swojej drodze spotyka wielu wrogów, takich jak Zły Wilk, który chce ją złapać.

Fru i jej przyjaciele muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby dotrzeć do celu. W końcu udaje im się dotrzeć do magicznego lasu, gdzie Fru odkrywa swoje prawdziwe miejsce na świecie.

Fru i jej przyjaciele są szczęśliwi, że udało im się dotrzeć do celu. Wszyscy są zachwyceni, że Fru odnalazła swoje miejsce na świecie.

Fru i jej przyjaciele wracają do domu, gdzie czekają na nich wielkie przygody. Fru wie, że jej miejsce na świecie jest właśnie tam, gdzie czuje się szczęśliwa i bezpieczna.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Fru! obsada
Fru!
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Christian De Vita
Scenariusz: Antoine Barraud
Produkcja: Belgia, Francja
Premiera: 6 marca 2015 (Polska)
11 października 2014 (świat)

Fru! - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Fru! - Opinie

4 + 5 =

Fru! - polecane w tej kategorii

Fru! - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne