Fot: Shutterstock

Natalia Tatarkiewicz - Wataha


1 głosy
Wataha
Oceń film
5.00

Natalia Tatarkiewicz

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Natalia jest bardzo emocjonalną osobą i nie potrafi być obojętna wobec cudzej krzywdy. Jest ambitna, jednak praca w straży granicznej nie należy do najprzyjemniejszych, co negatywnie odbija się na jej zdrowiu psychicznym.


WYGLĄD


Jest wysoką, szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Jej włosy najczęściej są spięte w kok, żeby nie przeszkadzały jej w trakcie wykonywania obowiązków strażnika granicznego. Ze względu na jej pracę, najczęściej widywana jest w mundurze.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Natalia pracowała wcześniej w Szczecinie i stamtąd zna nowego komendanta – Markowskiego. Kobieta bardzo przywiązuje się do czeczeńskiej dziewczynki znalezionej w lesie przez straż. Kiedy prokurator Dobosz zabiera dziecko na okazanie zwłok, strażniczka wdaje się z nią w kłótnię. Od dziewczynki dowiaduje się, że ciało należy do jej matki. Gdy zostaje zabrana do ośrodka, Natalia stara się ją odwiedzić. Po odnalezieniu kolejnych zwłok w lesie kobieta zaczyna mieć coraz większe problemy psychiczne, a ze stresu dostaje krwotoku z nosa podczas służby z Rebrowem, któremu plami krwią ubranie. Odrzuca propozycję Markowskiego, który chce, by zaczęła pracować pod przykrywką, ponieważ zna języki i ma do tego predyspozycje. Nie jest w stanie sobie poradzić z traumą i składa wypowiedzenie, które komendant odrzuca. Gdy ostatecznie chce odejść, okazuje się, że ocalona dziewczynka chce powiedzieć jej (i tylko jej), kto jest odpowiedzialny za śmierć jej matki. Natalia rusza do Warszawy, gdzie ma się z nią spotkać przed deportacją, jednak nigdy tam nie dociera. Wkrótce zostają odnalezione jej zwłoki z wyciętym na czole krzyżem. Początkowo podejrzanym zostaje zbieg z Ukrainy, jednak po odnalezieniu jego zwłok prokurator Dobosz posądza o morderstwo Rebrowa, ponieważ znalezione na miejscu zbrodni dowody, które potem okażą się podłożone, na niego wskazują. Ten po pewnym czasie przyznaje się i wykorzystuje wizję lokalną, by zbiec. Później zostaje oczyszczony z zarzutów.

Pełna biografia »

Natalia Tatarkiewicz - powiązania postaci

Natalia Tatarkiewicz
Fot: Fryta 73 / Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.0
Aktor: Magdalena Popławska
Data śmierci: sezon 1, odcinek 5
Profesja: strażniczka graniczna

Natalia Tatarkiewicz - Opinie

9 + 5 =

Wataha - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne