Fot: Anton_Ivanov / Shutterstock.com

Hubert Pellegrini

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Mężczyzna jest bezwzględnym biznesmenem, który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć pieniądze. Nie są mu obce szantaże czy rujnowanie życia niewygodnym dla niego ludziom. Równie chłodne podejście ma do swojej rodziny, na której – gdy nadarzy się okazja – również chętnie próbuje się wzbogacić.


WYGLĄD


Hubert Pellegrini jest siwowłosym, 73-letnim mężczyzną z wąsami i brodą. Ma brązowe oczy i nosi okulary. Zawsze elegancko ubrany przechadza się po korytarzach swojej rezydencji, wspierając się drewnianą laską ze srebrną rączką. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Hubert Pellegrini jest głową zamożnej i wpływowej francuskiej rodziny. Pewnego dnia z jego sejfu zostaje skradziony bezcenny naszyjnik, o co oskarżony zostaje jego pracownik, Babakar Diop. Mężczyzna trafia do więzienia, w którym popełnia samobójstwo.


Dwadzieścia pięć lat później jego syn, Assane, odkrywa prawdę o tym, że Pellegrini wrobił jego ojca. Okazuje się, że interesy Huberta są pełne oszustw, korupcji, szantaży, a nawet bywają powiązane z zabójstwami. Gdy Assane oraz współpracująca z nim Fabienne – dziennikarka, która podpadła Pellegriniemu – zdobywają obciążający go dowód w postaci kasety (na której nagrane jest jego spotkanie z terrorystami dotyczące sprzedaży broni) używa swoich wpływów, by telewizja nie puściła nagrania na cały kraj.


Następnie zatrudnia Leonarda, swojego sprawdzonego zabójcę, by zabił Fabienne i ruszył w pościg za Assane’em.


Sezon 2


Hubert wysyła Leonarda w pogoń za Assane’em. Jest bardzo zły, gdy dowiaduje się, że ten porwał jego syna i żąda naprawienia tego błędu, ale Leonard ponosi porażkę i zarówno Assane, jak i Raoul pozostają wolni. Pellegrini wrabia Assane’a w morderstwo Leonarda, a w międzyczasie planuje przejęcie datków z koncertu charytatywnego swojej córki.


Podczas wspomnianego wydarzenia na jaw wychodzi prawda o tym, co wydarzyło się z Babakarem. Mając nóż na gardle, Hubert wyznaje Assane’owi, że zatrudnił jego ojca wyłącznie po to, by wrobić go w kradzież, a następnie uzyskać pieniądze z odszkodowania, by ratować upadającą firmę. Następnie zaszantażował Dumonta, by ten przekonał panią Pellegrini do namówienia Babakara na podpisanie przyznania się do winy i zapłacił Leonardowi za jego zabójstwo.


Ostatecznie Pellegrini zostaje aresztowany po tym, jak policja dostaje jego nagranie z przyznaniem się do winy.

Pełna biografia »

Hubert Pellegrini - powiązania postaci

Hubert Pellegrini
Fot: Hugugu / Wikimedia Commons (domena publiczna)
Aktor: Hervé Pierre
Profesja: biznesmen

Hubert Pellegrini - Opinie

4 + 5 =

Lupin - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne