Jak całkowicie zniknąć?


0 głosy
Jak całkowicie zniknąć?
Oceń film
0.00

Jak całkowicie zniknąć? - fabułaFabuła filmu "Jak całkowicie zniknąć?"Film "Jak całkowicie zniknąć?" to opowieść o trzech przyjaciołach, którzy postanawiają zniknąć z powierzchni ziemi. Wszystko zaczyna się od tego, że trójka przyjaciół - Sam, Annie i Chris - postanawia uciec od swojego życia. Nie mają nic do stracenia, więc postanawiają zniknąć bez śladu.

Plan ucieczkiAby zniknąć, trójka przyjaciół musi wykonać kilka kroków. Najpierw muszą zmienić swoje tożsamości, aby nikt ich nie rozpoznał. Następnie muszą znaleźć sposób na to, aby zdobyć pieniądze, które pozwolą im na dalszą ucieczkę.

Przygotowania do ucieczkiSam, Annie i Chris przygotowują się do ucieczki. Zdobywają nowe dokumenty tożsamości, zmieniają swoje wyglądy i ukrywają się przed wszystkimi, którzy mogliby ich rozpoznać. Przygotowują się również do zdobycia pieniędzy, które pozwolą im na dalszą ucieczkę.

UcieczkaPo wszystkich przygotowaniach trójka przyjaciół wyrusza w podróż. Przemierzają kraje, miasta i wsie, starając się unikać wszelkich kontaktów z ludźmi. W końcu docierają do miejsca, w którym mogą zacząć nowe życie.

Nowe życieSam, Annie i Chris zaczynają nowe życie. Zmieniają swoje nazwiska, zakładają nowe firmy i zaczynają nowe życie. Przez jakiś czas wszystko układa się dobrze, ale wkrótce ich przeszłość zaczyna ich gonić.

KoniecW końcu trójka przyjaciół musi stawić czoła swojej przeszłości. Muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów i zdecydować, co dalej. Czy uda im się zniknąć bez śladu?
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jak całkowicie zniknąć? obsada
Jak całkowicie zniknąć?
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Dramat
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Przemysław Wojcieszek
Scenariusz: Przemysław Wojcieszek
Produkcja: Polska
Premiera: 17 kwietnia 2015 (Polska)
28 lipca 2014 (świat)

Jak całkowicie zniknąć? - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Jak całkowicie zniknąć? - Opinie

3 + 10 =

Jak całkowicie zniknąć? - polecane w tej kategorii

Jak całkowicie zniknąć? - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne