Fot: Shutterstock

Kay Manz

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Kay pracuje jako barmanka w lokalu w Quantico. Kobieta w młodości wyszła za mąż ze względu na presję ze strony rodziców, lecz się rozwiodła. Ma syna Nicka, na którym bardzo jej zależy. Zaczyna spotykać się z Wendy, lecz bohaterki mają inne wartości, co szybko powoduje kłótnie między nimi. W rolę Kay wciela się Lauren Glazier.


WYGLĄD


Kay ma długie brązowe włosy, najczęściej nosi dżinsy i luźne koszulki.


BIOGRAFIA


Sezon 2 


Kay zauważa Wendy w barze, kiedy ta spotyka się z Holdenem i Billem. Po dwóch wizytach Wendy w końcu zdobywa się na odwagę, by się odezwać i umówić na randkę. Bohaterki spotykają się na kręglach i umawiają w domu Kay, chcąc powoli się poznać. W ich rozmowach często występują zgrzyty – kobiety mają inne poglądy na niektóre sprawy, a Wendy nie do końca akceptuje sytuację życiową Kay. Ocenia jej pracę i sytuację mieszkaniową, narzuca pewne standardy, z którymi Kay chce zerwać. 


Mimo tych drobnych sprzeczek bohaterki chcą dalej się spotykać. Pewnego ranka Wendy sugeruje Kay zajęcie jej wolnego pokoju. Kay jednak nie jest pewna, czy Wendy chce z nią mieszkać, czy tylko szuka współlokatorki. Kiedy następnym razem spotykają się u Kay, Wendy słyszy jej rozmowę z Tomem – byłym mężem - w której Kay nazywa Wendy „nikim ważnym”. Wendy wychodzi z jej mieszkania, a gdy spotykają się następnym razem, zarzuca Kay kłamstwo i kończy ich związek.


 

Pełna biografia »

Kay Manz - powiązania postaci

Kay Manz
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Lauren Glazier
Profesja: barmanka

Kay Manz - Opinie

7 + 7 =

Mindhunter - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne