Taśmy Watykanu


10 głosy
The Vatican Tapes
Oceń film
4.60

Taśmy Watykanu - fabułaFabuła filmu "Taśmy Watykanu"Film "Taśmy Watykanu" to thriller polityczny w reżyserii Paolo Sorrentino. Akcja filmu rozgrywa się w Watykanie i skupia się na postaci papieża Jana Pawła II.

Postać papieża Jana Pawła IIJan Paweł II jest postacią centralną w filmie. Jest to papież, który przez wiele lat rządził Watykanem. Jego postać jest zarówno silna, jak i słaba. Jest to człowiek, który ma wielkie marzenia, ale jednocześnie jest zmęczony i zagubiony.

Postać kardynała VoiellaKardynał Voiella jest postacią drugoplanową w filmie. Jest to kardynał, który jest bliskim współpracownikiem papieża. Jest to człowiek, który jest bardzo lojalny wobec papieża, ale jednocześnie ma własne ambicje i marzenia.

Tajemnicze taśmyW filmie pojawia się tajemnicza postać, która przynosi papieżowi tajemnicze taśmy. Taśmy te są pełne sekretów i skandali, które mogą zniszczyć Watykan. Papież musi zdecydować, co zrobić z taśmami i jak zareagować na skandale, które one zawierają.

Konflikt między papieżem a kardynałemKonflikt między papieżem a kardynałem narasta, gdy papież zaczyna wątpić w lojalność kardynała. Kardynał jest zdeterminowany, aby pomóc papieżowi w rozwiązaniu problemu z taśmami, ale papież nie jest pewien, czy może mu zaufać.

ZakończenieFilm kończy się wielkim finałem, w którym papież musi podjąć decyzję, co zrobić z taśmami. Papież i kardynał muszą zmierzyć się z trudnymi wyborami i konsekwencjami, które z nich wynikną.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Taśmy Watykanu obsada
Taśmy Watykanu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 91 min.
Reżyseria: Mark Neveldine
Scenariusz: Christopher Borrelli, Michael C. Martin
Produkcja: USA
Premiera: 24 lipca 2015 (Polska)
23 lipca 2015 (świat)

Taśmy Watykanu - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Taśmy Watykanu - Opinie

2 + 2 =

Taśmy Watykanu - polecane w tej kategorii

Taśmy Watykanu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne