Glina


7 głosy
Glina
Oceń film
3.57

Glina - fabułaSerial "Glina"


Serial "Glina" to polski serial kryminalny, który opowiada o losach policjantów z Komendy Głównej Policji w Warszawie. Głównym bohaterem jest komisarz Jacek Kowalski, który wraz ze swoim zespołem prowadzi śledztwa w sprawach zbrodni.

Postacie


Komisarz Jacek Kowalski to główny bohater serialu. Jest doświadczonym policjantem, który wykazuje się wyjątkowymi umiejętnościami śledczymi. Jego zespół tworzą: porucznik Anna Nowak, aspirant Marek Nowak, starszy aspirant Robert Nowak i technik kryminalistyczny Jan Kowalski.

Śledztwa


Komisarz Kowalski i jego zespół prowadzą śledztwa w sprawach zbrodni, takich jak morderstwa, porwania, napady, handel narkotykami i inne przestępstwa. Każde śledztwo jest inne i wymaga od bohaterów wykorzystania wszystkich swoich umiejętności, aby doprowadzić do rozwiązania sprawy.

Przeciwnicy


Bohaterowie serialu muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnikami, w tym z mafijnymi bossami, zorganizowanymi grupami przestępczymi i złodziejami. Każdy z nich stanowi wyzwanie dla policjantów, którzy muszą wykazać się wyjątkową determinacją i zdolnościami, aby pokonać swoich wrogów.

Zakończenie


Serial "Glina" to wciągająca opowieść o losach policjantów, którzy walczą z przestępczością. Każde śledztwo jest inne i wymaga od bohaterów wykorzystania wszystkich swoich umiejętności, aby doprowadzić do rozwiązania sprawy. Serial zakończył się w 2016 roku, po siedmiu sezonach.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Glina obsada
Glina
Kategoria: Seriale
Gatunek: Kryminał, Dramat, Sensacyjny
Czas trwania: 55 min.
Reżyseria: Władysław Pasikowski
Scenariusz: Maciej Maciejewski
Produkcja: Polska
Premiera: 9 września 2004

Glina - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Glina - Opinie

5 + 1 =

Glina - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne