Fot: Shutterstock

Art Spencer

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Art jest policjantem w Virginii. Na co dzień zajmuje się mało brutalnymi sprawami, dlatego prowadzenia śledztwa, dotyczącego śmierci małego dziecka, jest dla niego dużym wyzwaniem. Bardzo przeżywa tę sprawę i nie zawsze potrafi wykazać pewność siebie.
W rolę Arta wciela się Nate Corddry.


WYGLĄD


Art ma krótkie brązowe włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Art pojawia się pod domem Tenchów, by powiadomić, że w domu, który Nancy próbuje sprzedać jako agentka nieruchomości, doszło do morderstwa. Kobieta przeżywa szok, a Art prosi Billa o dostarczenie jej butów. Kiedy następnego dnia Bill pojawia się pod domem, w którym doszło do zabójstwa, prosi Arta, by pokazał mu, gdzie doszło do zbrodni. Bill dowiaduje się, że zginął bardzo mały chłopiec, a jego ciało zostało ułożone na krzyżu.


Art pojawia się także w okolicznym kościele, aby uspokoić mieszkańców. Mają oni jednak wiele pytań, na które policja nie może odpowiedzieć. Dzięki interwencji Billa udaje się zachować spokój i względny optymizm w trakcie spotkania.


W trakcie śledztwa udaje się znaleźć dzieciaki zaangażowane w śmierć chłopca, okazuje się jednak, że zaangażowany był również synek Tenchów Brian. Art przyjeżdża, by go przesłuchać. Brian potwierdza zeznania chłopców, a Bill i Nancy są zrozpaczeni.

Pełna biografia »

Art Spencer - powiązania postaci

Art Spencer
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Nate Corddry
Profesja: policjant

Art Spencer - Opinie

9 + 9 =

Mindhunter - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne