Fot: Anton_Ivanov / Shutterstock.com

Fabienne Beriot

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Po niegdyś energicznej, odważnej i bezkompromisowej kobiecie pozostał tylko cień. Współczesna Fabienne jest zrezygnowana i nie potrafi cieszyć się życiem. Kariera była dla niej wszystkim, a gdy została złamana, poczuła się, jakby umarła. Dopiero Assane budzi w dziennikarce chęć do przeciwstawienia się Hubertowi, tym samym dając jej radość i nadzieję.


WYGLĄD


Dziennikarka ma 57 lat i brązowe włosy do ramion. Na jej twarzy widać kilka głębokich zmarszczek – wygląda na wiecznie zmęczoną, a jej zielone oczy wypełnia jedynie rezygnacja. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Fabienne była dziennikarką śledczą w latach 80. i 90. Miała na swoim koncie kilka sukcesów, niestety po wydaniu książki ukazującej mroczną stronę interesów Huberta Pellegriniego, jej kariera zakończyła się. Biznesmen zadbał, by nie dostała w Paryżu już żadnej pracy i by wszyscy o niej zapomnieli.


Assane włamuje się do jej mieszkania, żeby ją poznać i przekonać, by pomogła mu w zdemaskowaniu ich wspólnego wroga. Po chwili wahania kobieta zgadza się. Zdradza, że w redakcji pisma, dla którego kiedyś pracowała, znajduje się kaseta z dowodami obciążającymi Pellegriniego.


Wspólnymi siłami udaje im się wykraść film. Nagranie ma zostać puszczone w publicznej telewizji, a jego zapowiedź Assane przedstawia na Twitterze. Mimo całego wysiłku okazuje się, że Pellegrini użył swoich wpływów, by taśma została tak przycięta, że z wideo nic nie wynika.


Po porażce Fabienne wraca do mieszkania pełna nadziei i determinacji do kolejnych działań. Nie orientuje się, że jest śledzona przez Leonarda – zabójcę wynajętego przez Huberta. Assane znajduje jej zwłoki. Jej śmierć została upozorowana na samobójstwo przez powieszenie, zupełnie tak, jak jego ojca.

Pełna biografia »

Fabienne Beriot - powiązania postaci

Fabienne Beriot
Aktor: Anne Benoît
Data śmierci: sezon 1
Miejsce śmierci: własne mieszkanie
Profesja: dziennikarka

Fabienne Beriot - Opinie

5 + 6 =

Lupin - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne