Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady


0 głosy
The Three Burials of Melquiades Estrada
Oceń film
0.00

Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady - fabułaPoczątekFilm "Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady" rozpoczyna się w małym meksykańskim miasteczku. Melquiades Estrada, meksykański imigrant, zostaje zastrzelony przez lokalnego szeryfa, Belice. Jego ciało zostaje pochowane w nieznanym miejscu.

Pierwszy pogrzebMiguel, przyjaciel Melquiadesa, postanawia odnaleźć jego ciało i pochować je w godny sposób. Wraz z Pete'em, przyjacielem Melquiadesa, wyruszają w poszukiwaniu jego ciała. Po długich poszukiwaniach odnajdują je i pochowują w małym meksykańskim cmentarzu.

Drugi pogrzebPete i Miguel postanawiają przenieść ciało Melquiadesa do jego rodzinnego miasta. Wyruszają w podróż, aby dotrzeć do celu. Po drodze spotykają różnych ludzi, którzy pomagają im w ich misji. W końcu dotarli do rodzinnego miasta Melquiadesa i pochowali go na tamtejszym cmentarzu.

Trzeci pogrzebPete i Miguel postanawiają przenieść ciało Melquiadesa do Stanów Zjednoczonych. Wyruszają w podróż, aby dotrzeć do celu. Po drodze spotykają różnych ludzi, którzy pomagają im w ich misji. W końcu dotarli do Stanów Zjednoczonych i pochowali go na tamtejszym cmentarzu.

ZakończeniePete i Miguel postanawiają zemścić się na Belice za zabicie Melquiadesa. W końcu udaje im się dopaść szeryfa i udowodnić jego winę. Belice zostaje skazany na wyrok więzienia.

Film kończy się sceną, w której Pete i Miguel odwiedzają trzy groby Melquiadesa. Wspominają go i dziękują za wszystko, co dla nich zrobił. Film kończy się słowami: "Żegnaj, Melquiadesie".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady obsada
Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady
Kategoria: Filmy
Gatunek: Western, Dramat
Czas trwania: 114 min.
Reżyseria: Tommy Lee Jones
Scenariusz: Guillermo Arriaga
Produkcja: Francja, USA
Premiera: 6 stycznia 2006 (Polska)
20 maja 2005 (świat)

Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady - gdzie obejrzeć

5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady - Opinie

2 + 3 =

Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady - polecane w tej kategorii

Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne