Fot: Shutterstock

William Henry Hance - Mindhunter


2 głosy
Mindhunter
Oceń film
5.00

William Henry Hance

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Hance przebywa w więzieniu za zabójstwo trzech kobiet. Pisał listy do policji i podawał się za „Siły Zła”, które sam wymyślił. W rolę Williama wciela się Corey Allen.


WYGLĄD


William ma ciemną skórę i czarne włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 2 


Kiedy Holden zaczyna wypytywać o powód wypisywania listów do policji, Hance podaje zdawkowe odpowiedzi, jakby to wszystko było dla niego oczywiste. Pytania Holdena sugerują, że swoimi działaniami sam skierował myśli policji na to, że jest on zabójcą Gail Jackson, lecz William nie postrzega swojej sytuacji w ten sposób. Pierwszy napisany przez niego list powiadomił policję o zaginięciu Gail. Hance chciał tym samym skierować myśli policji na „Siły zła”, które miały być grupą białych mścicieli. Żądał również okupu i później sam podał władzom informację, gdzie znaleźć jej ciało. 


Niedługo potem zabił kolejną kobietę i również napisał list. Policji udało się go znaleźć dzięki papierowi, którego używał. Holden zniechęca się do prowadzenia rozmowy z Williamem, lecz Jim kontynuuje przesłuchanie i wypytuje o kobiety. Agenci są ciekawi, dlaczego zdecydował się na zabicie kobiety innej rasy, co jest bardzo rzadkie wśród seryjnych morderców, lecz gdy Jim pyta o rasę ofiar Williama, ten odpowiada, że nie zwracał na nią uwagi.


 

Pełna biografia »

William Henry Hance - powiązania postaci

William Henry Hance
Aktor: Corey Allen
Profesja: seryjny morderca

William Henry Hance - Opinie

6 + 8 =

Mindhunter - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne