Nienasycone


3 głosy
Wir sind die Nacht
Oceń film
3.67

Nienasycone - fabułaFabuła filmu "Nienasycone"Film "Nienasycone" to historia młodego mężczyzny o imieniu Chris, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Chris jest zmęczony życiem w małym miasteczku i postanawia wyruszyć w świat, aby odnaleźć siebie.

Podczas swojej podróży Chris spotyka wielu interesujących ludzi, w tym młodą kobietę o imieniu Sarah. Sarah jest zafascynowana Chrisem i postanawia towarzyszyć mu w jego podróży.

Chris i Sarah wyruszają w dalszą podróż, podczas której spotykają wielu ludzi, którzy mają wpływ na ich życie. Spotykają m.in. mężczyznę o imieniu John, który uczy ich, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami.

Chris i Sarah zaczynają zdawać sobie sprawę, że ich podróż ma głębszy sens. Zaczynają dostrzegać, że ich życie jest pełne niezaspokojonych pragnień i że muszą zmierzyć się z własnymi lękami, aby odnaleźć szczęście.

ZakończenieChris i Sarah w końcu odkrywają, że ich podróż była po to, aby odnaleźć siebie i zrozumieć, że ich życie jest pełne niezaspokojonych pragnień. Dzięki swojej podróży Chris i Sarah odkrywają, że ich życie jest piękne i że mogą znaleźć szczęście, jeśli tylko będą w stanie zmierzyć się ze swoimi lękami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nienasycone obsada
Nienasycone
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror, Sensacyjny
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Dennis Gansel
Scenariusz: Jan Berger, Dennis Gansel
Produkcja: Niemcy
Premiera: 14 października 2010 (świat)

Nienasycone - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Nienasycone - Opinie

9 + 2 =

Nienasycone - polecane w tej kategorii

Nienasycone - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne