Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com

Kim Da-Eun - Cobra Kai


10 głosy
Cobra Kai
Oceń film
4.70

Kim Da-Eun

BIOGRAFIA Alicia Hannah-Kim

CHARAKTERYSTYKA


Wnuczka Kim Sun-Yunga, a więc mistrza Johna Kreese'a i Terry'ego Silvera. Sama jest mistrzynią w południowokoreańskim stylu Tang Soo Do, do Cobra Kai trafia na zaproszenie Terry'ego. Marzy o tym, by jej ród znów stał się sławny, w tym celu nie cofnie się przed niczym – bezwzględna fanatyczka, bez skrupułów prąca do celu, charakterem mocno przypomina Terry'ego, ale wydaje się nawet bardziej od niego zimna i brutalna. Ma zapędy sadystyczne, nie znosi zwłaszcza Tory. Nigdy się nie poddaje i sama nie toleruje porażek, zawsze walcząc do końca. Pierwsza kobieta-sensei w całym uniwersum „Karate Kida”.


WYGLĄD


Kobieta po 30., młodo wyglądająca, średniego wzrostu, normalnej budowy ciała. Ma typowo wschodnie rysy, włosy długie, czarne, spinane w trakcie walk i ćwiczeń w pokaźny warkocz.


BIOGRAFIA


Sezon 5


Kontaktuje się z nią Terry, który prosi Kim o zebranie najlepszych senseiów do pracy w Cobra Kai. Mami ją obietnicą sławy w rozrastającej się sieci dojo, która ma objąć cały świat.


Prowadzi ćwiczenia w dojo, wykazując się ogromną brutalnością, od samego początku szczególnie dręczy Tory. W retrospekcji widzimy ją jako małą dziewczynkę przyglądającą się dziadkowi szkolącemu Kreese'a i Terry'ego; przypadkowo strąca wówczas wazon, a Kreese bierze całą winę na siebie.


Opowiada uczniom o morderczych treningach w Korei, na szczycie góry Chiri-san, gdzie zawsze nosiła nie jeden, a dwa ciężkie pojemniki z wodą, by udowodnić samej sobie, że jako jedyna da radę. Przygotowuje drużynę do turnieju Sekai Taikai. Ogląda walkę Devon z Samanthą, po której, dzięki zwycięstwu Samanthy, Miyagi-Do dostają się do turnieju. Kiedy Tory staje w obronie Devon wraz z Terrym każe dziewczynie rozbić ręką kamienną płytę, co omal nie kończy się tragicznie.


Podczas walki w dojo konfrontuje się z Tory i Samanthą. Jest podczas wyzwania do walki Daniela. Po aresztowaniu Terry'ego nie pojawia się już na ekranie, prawdopodobnie ucieka, by uniknąć oskarżeń o współudział.

Kim Da-Eun - powiązania postaci Cobra Kai

Kim Da-Eun
Kim Da-Eun - Cobra Kai Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Alicia Hannah-Kim
Profesja: trenerka karate

Kim Da-Eun - Opinie

10 + 9 =

Cobra Kai - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne