Gamer - fabułaFabuła filmu "Gamer"Film "Gamer" to science-fiction z 2009 roku, w którym głównym bohaterem jest Kable, gracz wirtualnej gry "Slayers". Gra ta polega na tym, że gracze wcielają się w postacie i walczą ze sobą w wirtualnym świecie. Kable jest wykorzystywany przez bogatego miliardera Kena Castle'a, który wykorzystuje go do zdobywania punktów w grze.

PostacieKable jest graczem wirtualnej gry "Slayers". Jest on wykorzystywany przez Kena Castle'a, który chce wykorzystać jego umiejętności do zdobywania punktów w grze. Kable jest wspierany przez swoją dziewczynę Angie, która jest jego najlepszą przyjaciółką i wspiera go w jego misji.

Ken Castle jest bogatym miliarderem, który wykorzystuje Kable'a do zdobywania punktów w grze. Jest on właścicielem gry "Slayers" i jest zdeterminowany, aby wygrać.

AkcjaKable i jego przyjaciele walczą w grze "Slayers" i zdobywają punkty dla Kena Castle'a. Kable jest coraz bardziej zdeterminowany, aby wygrać grę i uwolnić się od Kena Castle'a. W międzyczasie Ken Castle próbuje wykorzystać Kable'a do zdobycia jeszcze większej ilości punktów.

Kable i jego przyjaciele walczą dalej, aby wygrać grę i uwolnić się od Kena Castle'a. W końcu Kable i jego przyjaciele wygrywają grę i uwalniają się od Kena Castle'a. Kable i jego przyjaciele są wolni i mogą cieszyć się swoją wolnością.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Gamer obsada
Gamer
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Mark Neveldine, Brian Taylor
Scenariusz: Mark Neveldine, Brian Taylor
Produkcja: USA
Premiera: 23 października 2009 (Polska)
3 września 2009 (świat)

Gamer - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Gamer - Opinie

8 + 5 =

Gamer - polecane w tej kategorii

Gamer - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne