Saint Laurent


0 głosy
Saint Laurent
Oceń film
0.00

Saint Laurent - fabułaYves Saint Laurent - życie w sławieYves Saint Laurent to francuski projektant mody, który stał się jednym z najbardziej znanych i cenionych projektantów na świecie. Film "Saint Laurent" opowiada o jego życiu i karierze.

Początek karieryFilm rozpoczyna się w 1962 roku, kiedy Yves Saint Laurent zostaje mianowany dyrektorem artystycznym domu mody Dior. Jego kariera szybko się rozwija, a on staje się jednym z najbardziej znanych projektantów mody na świecie.

Życie prywatneFilm pokazuje również życie prywatne Yvesa Saint Laurenta. Jego partner, Pierre Bergé, jest jego najbliższym przyjacielem i wspiera go w jego karierze. Yves i Pierre są razem od lat, ale ich związek jest często narażony na trudne sytuacje.

Kryzys i powrótYves Saint Laurent zaczyna mieć problemy zdrowotne, które wpływają na jego karierę. Wkrótce jego zdrowie ulega pogorszeniu, a on sam zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem. Jednak dzięki wsparciu Pierre'a i innych przyjaciół Yves powraca do zdrowia i do swojej kariery.

ZakończenieFilm kończy się w 2002 roku, kiedy Yves Saint Laurent zostaje uhonorowany przez francuską Akademię Sztuki i Literatury. Jest to wyraz uznania dla jego wybitnych osiągnięć w dziedzinie mody. Film kończy się słowami Yvesa: "Życie jest piękne".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Saint Laurent obsada
Saint Laurent
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Czas trwania: 135 min.
Reżyseria: Bertrand Bonello
Scenariusz: Bertrand Bonello, Thomas Bidegain
Produkcja: Francja
Premiera: 12 grudnia 2014 (Polska)
17 maja 2014 (świat)

Saint Laurent - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Saint Laurent - Opinie

7 + 10 =

Saint Laurent - polecane w tej kategorii

Saint Laurent - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne