Najlepsze najgorsze wakacje


0 głosy
The Way Way Back
Oceń film
0.00

Najlepsze najgorsze wakacje - fabułaFabuła filmu "Najlepsze najgorsze wakacje"Film "Najlepsze najgorsze wakacje" opowiada o dwójce nastoletnich przyjaciół, którzy wybierają się na wakacje do luksusowego hotelu. Głównymi bohaterami są: Jack i Emma.

Jack i EmmaJack i Emma są przyjaciółmi od dzieciństwa. Oboje są bardzo zapracowani i wybierają się na wakacje, aby odpocząć i zrelaksować się. Niestety, ich wakacje nie idą zgodnie z planem.

Niespodziewane wydarzeniaPodczas pobytu w hotelu Jack i Emma spotykają się z niespodziewanymi wydarzeniami. Po pierwsze, okazuje się, że hotel jest pełen dziwnych gości. Po drugie, Jack i Emma zostają wplątani w niebezpieczną intrygę, która może zagrozić ich bezpieczeństwu.

Walka o przetrwanieJack i Emma muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby przetrwać. Muszą zmierzyć się z niebezpiecznymi przestępcami, którzy chcą wykorzystać ich w swoich interesach. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby wyjść z tej sytuacji cało.

ZakończenieJack i Emma muszą wykazać się odwagą i wytrwałością, aby wygrać tę walkę. W końcu udaje im się pokonać przeciwników i odzyskać swoje wolność. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Jack i Emma wracają do domu, zadowoleni z wakacji, które okazały się najlepsze i najgorsze zarazem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Najlepsze najgorsze wakacje obsada
Najlepsze najgorsze wakacje
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 103 min.
Reżyseria: Nat Faxon, Jim Rash
Scenariusz: Nat Faxon, Jim Rash
Produkcja: USA
Premiera: 27 września 2013 (Polska)
21 stycznia 2013 (świat)

Najlepsze najgorsze wakacje - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj

Najlepsze najgorsze wakacje - Opinie

7 + 10 =

Najlepsze najgorsze wakacje - polecane w tej kategorii

Najlepsze najgorsze wakacje - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne