Witaj w klubie


1 głosy
Dallas Buyers Club
Oceń film
5.00

Witaj w klubie - fabułaWitaj w klubieFilm "Witaj w klubie" to opowieść o trzech przyjaciołach, którzy postanawiają założyć klub. Głównymi bohaterami są: John, Sam i Dave.

JohnJohn jest najstarszym z trójki przyjaciół. Jest bardzo ambitny i ma wielkie marzenia. Chce założyć klub, który będzie miejscem spotkań dla ludzi z różnych środowisk.

SamSam jest najbardziej zabawnym z trójki przyjaciół. Jest bardzo pomysłowy i kreatywny. Jego głównym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego miejsca na klub.

DaveDave jest najbardziej doświadczonym z trójki przyjaciół. Jego głównym zadaniem jest znalezienie odpowiednich ludzi do klubu. Dave jest bardzo dobry w nawiązywaniu kontaktów i współpracy z innymi.

KlubPo wielu przygodach i wyzwaniach John, Sam i Dave udaje się założyć klub. Klub staje się miejscem spotkań dla ludzi z różnych środowisk. Przyjaciele zaczynają organizować imprezy, koncerty i inne wydarzenia. Klub staje się popularny i zaczyna przyciągać coraz więcej ludzi.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Przyjaciele odnoszą sukces i ich klub staje się jednym z najbardziej popularnych miejsc w mieście. Film pokazuje, że z odpowiednim zaangażowaniem i wytrwałością można osiągnąć wiele.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Witaj w klubie obsada
Witaj w klubie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Biograficzny
Czas trwania: 117 min.
Reżyseria: Jean-Marc Vallée
Scenariusz: Craig Borten, Melisa Wallack
Produkcja: USA
Premiera: 14 marca 2014 (Polska)
7 września 2013 (świat)

Witaj w klubie - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Witaj w klubie - Opinie

5 + 4 =

Witaj w klubie - polecane w tej kategorii

Witaj w klubie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne