Fot: Anton_Ivanov / Shutterstock.com

Claire

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Claire jest przede wszystkim matką i najważniejszy dla niej jest syn, Raoul. Bardzo chciałaby, żeby Assane był bardziej zaangażowany w jego życie, jak prawdziwy ojciec. Sama jest przekonana o tym, że były mąż jest jej bratnią duszą, ale pogodziła się już z tym, że mężczyzna ma swoje sekrety i mimo obietnic poprawy, nie wierzy, że coś się zmieni.


WYGLĄD


Claire jest drobną blondynką w wieku Assane’a. Jej jasne włosy sięgają ramion, a oczy są koloru niebieskiego.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Claire wychowuje Raoula, syna, którego ojcem jest Assane. Jest rozdarta między wciąż żywymi uczuciami, którymi darzy byłego męża, a brakiem zaufania do niego. Podczas spotkania w kawiarni nie chce przyjąć jego pieniędzy – zamiast tego radzi mu przeznaczyć je na prezent urodzinowy dla syna, którego w ostatnim czasie wystawił już kilkukrotnie. W międzyczasie kobieta zaczyna spotykać się z pewnym lekarzem, o którego Assane robi się zazdrosny.


W drodze na festiwal na cześć Lupina Claire nachodzą wspomnienia z czasów, gdy była w ciąży z Raoulem. Kobieta martwiła się tym, że Assane skrywa przed swoją rodziną jakieś tajemnice, które mają ogromny wpływ na ich życie. Mimo zapewnień Assane’a nie wierzy, że mężczyzna kiedykolwiek się zmieni. Z drugiej strony, od kiedy go poznała, była przekonana, że są sobie przeznaczeni. Gdy w pociągu Leonard nawiązuje kontakt z Assane’em, Claire wie, że coś jest nie tak. Podczas festiwalu Raoul zostaje porwany, a jego ojciec rusza, by go uratować.


Sezon 2


Claire jest zrozpaczona porwaniem syna. Dowiaduje się, że to konsekwencje walki między jej byłym mężem i Pellegrinim. Chcąc odzyskać syna, kobieta idzie na układ z Hubertem – udostępni swoje mieszkanie na zasadzkę. Gdy Assane przyprowadza Raoula, Claire w ostatniej chwili ostrzega mężczyznę, dając mu szansę na ucieczkę.


Podczas przesłuchania na komisariacie tłumaczy policjantom, że nie zna miejsca zamieszkania Assane’a i że nie widuje go regularnie. Od tego momentu kobieta próbuje poukładać sobie życie z poznanym wcześniej lekarzem. Po raz ostatni widzi Assane’a w noc koncertu charytatywnego na moście, gdzie mężczyzna goniony przez władze żegna się z nią i z synem, obiecując swój powrót.


Sezon ten przedstawia też młodzieńcze lata Assane’a oraz Claire i ich rozwijające się uczucia.


 

Pełna biografia »

Claire - powiązania postaci

Claire
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Ludivine Sagnier

Claire - Opinie

6 + 9 =

Lupin - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne