Krocząc wśród cieni


4 głosy
A Walk Among the Tombstones
Oceń film
3.75

Krocząc wśród cieni - fabułaFabuła filmu "Krocząc wśród cieni"Film "Krocząc wśród cieni" to opowieść o młodej kobiecie, która musi stawić czoła przeciwnościom losu. Główna bohaterka, Rachel, jest młodą kobietą, która pochodzi z ubogiej rodziny. Pracuje jako pokojówka w bogatej rodzinie, gdzie spotyka swojego przyjaciela, Willa.

Rachel i WillRachel i Will szybko się zaprzyjaźniają i postanawiają wspólnie walczyć o lepsze życie. Will wspiera Rachel w jej dążeniu do wyjścia z ubóstwa i zdobycia wykształcenia. Pomaga jej znaleźć pracę w szkole, gdzie Rachel zaczyna uczyć dzieci.

Walka o lepsze życieRachel i Will wspólnie walczą o lepsze życie. Rachel zaczyna uczyć się w szkole, a Will pracuje jako pomocnik w szpitalu. Jednak ich plany zostają pokrzyżowane, gdy Rachel zostaje oskarżona o kradzież. Will postanawia jej pomóc i wspólnie z Rachel stawiają czoła przeciwnościom losu.

ZakończenieRachel i Will wspólnie walczą o lepsze życie i w końcu odnoszą sukces. Rachel ukończyła szkołę i została nauczycielką, a Will został lekarzem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Rachel i Will są szczęśliwi i spełnieni.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Krocząc wśród cieni obsada
Krocząc wśród cieni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Dramat, Sensacyjny
Czas trwania: 114 min.
Reżyseria: Scott Frank
Scenariusz: Scott Frank
Produkcja: USA
Premiera: 3 października 2014 (Polska)
18 września 2014 (świat)

Krocząc wśród cieni - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Krocząc wśród cieni - Opinie

10 + 2 =

Krocząc wśród cieni - polecane w tej kategorii

Krocząc wśród cieni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne