Saga Wikingów


8 głosy
Northmen: A Viking Saga
Oceń film
2.88

Saga Wikingów - fabułaSaga WikingówSaga Wikingów to epicka opowieść o losach młodego wikinga, Ragnara Lodbroka, który wyrusza w podróż, by zdobyć sławę i bogactwo. Ragnar jest wojownikiem, który wierzy, że jego przeznaczeniem jest zdobycie sławy i bogactwa. Jego przyjaciele i rodzina wspierają go w jego wyprawie, ale jego wrogowie są gotowi go powstrzymać.

Przyjaciele RagnaraRagnar ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w jego wyprawie. Jego najlepszym przyjacielem jest Floki, który jest jego najbardziej zaufanym doradcą. Floki jest również wynalazcą i budowniczym statków, które służą Ragnarowi do podróży. Ragnar ma również przyjaciół, którzy są jego wojownikami, w tym Lagertha, która jest jego pierwszą żoną.

Wrogowie RagnaraRagnar ma wielu wrogów, którzy są gotowi go powstrzymać. Jego największym wrogiem jest król Horik, który jest władcą Danii. Horik jest zdeterminowany, by powstrzymać Ragnara i jego wyprawy. Ragnar ma również innych wrogów, w tym Jarl Borga, który jest władcą sąsiedniego królestwa.

ZakończenieRagnar wyrusza w swoją wyprawę, by zdobyć sławę i bogactwo. Podczas swojej wyprawy spotyka wielu przyjaciół i wrogów, którzy wspierają go lub próbują go powstrzymać. Ragnar zmierza do celu, ale jego losy są niepewne. Czy Ragnar zdobędzie sławę i bogactwo, czy jego wyprawa skończy się niepowodzeniem?
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Saga Wikingów obsada
Saga Wikingów
Kategoria: Filmy
Gatunek: Przygodowy, Sensacyjny
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Claudio Fäh
Scenariusz: Matthias Bauer, Bastian Zach
Produkcja: Niemcy, RPA, Szwajcaria
Premiera: 1 maja 2015 (Polska)
23 października 2014 (świat)

Saga Wikingów - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Saga Wikingów - Opinie

8 + 8 =

Saga Wikingów - polecane w tej kategorii

Saga Wikingów - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne