Leslie Foley - The End of the F***ing World


1 głosy
The End of the F***ing World
Oceń film
5.00

Leslie Foley

BIOGRAFIA Barry Word

CHARAKTERYSTYKA


Ojciec Alyssy, Irlandczyk z pochodzenia. Rozwiódł się z żoną, Gwen, gdy córka miała 2 lata, odtąd nie utrzymuje z nią żadnego kontaktu poza wysyłaniem kartki raz do roku. Wybuchowy, pazerny na pieniądze, egocentryczny, zawsze stawia siebie w centrum wydarzeń. Dorabia, handlując z różnym powodzeniem narkotykami. W relacje z córką angażuje się bardziej, tylko mając na myśli ewentualną nagrodę.


WYGLĄD


Wysoki, dość muskularny mężczyzna w wieku około 40 lat. Ma krótkie kręcące się włosy, brązowe z paskami siwizny, nosi nieco niechlujny zarost. Ma przynajmniej dwa tatuaże, jeden na prawej ręce, drugi – dość obszerny fragment tekstu – na lewej piersi.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Początkowo pojawia się tylko w rozmowach, Alyssa planuje go odwiedzić, potem, po przyjeździe do jego domu, jego była dziewczyna Debbie mówi, że się wyprowadził i zamieszkał w przyczepie. Spotyka się z Alyssą i Jamesem, wyjawia, że jest handlarzem narkotyków. Proponuje im nocleg. Rozmawia z Alyssą w barze, okazuje się, że ma też syna, Miltona. Po kłótni rozgniewany odjeżdża autem, przy okazji specjalnie przejeżdża małego psa.


Ogląda w telewizji program o ucieczce Jamesa i Alyssy, dowiaduje się, że za ich ujęcie lub pomoc w nim przewidziana jest nagroda. Córka odwiedza go ponownie z Jamesem, chce klucze do łodzi, by opuścić kraj. Potajemnie dzwoni na policję, podając ich lokalizację. Namawia córkę, by wyznała, że jest niewinna, a całą winę zrzuciła na Jamesa. Alyssa zabiera mu kluczyki do łodzi i ucieka.

Leslie Foley - powiązania postaci The End of the F***ing World

Leslie Foley
Aktor: Barry Word
Profesja: handlarz narkotyków
Córki: Alyssa Foley

Leslie Foley - Opinie

2 + 10 =

The End of the F***ing World - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne