Wstyd - fabułaFabuła filmu "Wstyd"Film "Wstyd" to opowieść o młodej kobiecie, która musi zmierzyć się z trudnymi wyborami i konsekwencjami, które z nimi się wiążą. Główną bohaterką jest Charlotte, która mieszka w małym miasteczku w Anglii. Jest zamknięta w sobie i nieśmiała, a jej życie toczy się wokół pracy w sklepie z odzieżą oraz spotkań z przyjaciółmi.

Charlotte i jej wyboryCharlotte zaczyna spotykać się z mężczyzną, który wywiera na niej presję, by zerwała z przyjaciółmi i zaczęła żyć tak, jak on chce. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna jest w ciąży z Charlotte. Kobieta musi podjąć trudną decyzję, czy zdecyduje się na aborcję, czy też postanowi urodzić dziecko.

Konfrontacja z przeszłościąCharlotte postanawia urodzić dziecko, ale jej decyzja spotyka się z ostracyzmem ze strony mieszkańców miasteczka. Kobieta musi zmierzyć się z własną przeszłością, która wywołuje w niej wstyd. Charlotte musi odnaleźć siłę, by stawić czoła wszystkim przeciwnościom i zmienić swoje życie.

ZakończenieCharlotte odkrywa, że wstyd, który odczuwała, był wynikiem jej własnych wyborów i decyzji. Dzięki temu odnajduje w sobie siłę, by stawić czoła wszystkim przeciwnościom i zmienić swoje życie. Film kończy się sceną, w której Charlotte wychodzi z domu z dzieckiem w ramionach, gotowa do nowego życia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wstyd obsada
Wstyd
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Steve McQueen
Scenariusz: Steve McQueen, Abi Morgan
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 24 lutego 2012 (Polska)
4 września 2011 (świat)

Wstyd - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Wstyd - Opinie

1 + 6 =

Wstyd - polecane w tej kategorii

Wstyd - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne