Nie przeżyje nikt


0 głosy
No One Lives
Oceń film
0.00

Nie przeżyje nikt - fabułaFabuła filmu "Nie przeżyje nikt"Film "Nie przeżyje nikt" to thriller akcji w reżyserii Davida Leitcha. Głównymi bohaterami są John Wick (Keanu Reeves) i jego przyjaciel, Marcus (Ian McShane).

John Wick i MarcusJohn Wick jest byłym zabójcą, który po latach wycofania się z tego życia, postanawia powrócić do akcji, aby pomścić śmierć swojej żony. Marcus jest jego przyjacielem i mentorem, który wspiera go w jego misji.

Przeciwnicy Johna i MarcusaJohn i Marcus stają do walki z grupą zabójców, którzy są wynajęci przez tajemniczego przeciwnika. Przeciwnicy są bardzo dobrze wyszkoleni i wyposażeni w najnowocześniejszą broń.

Walka o przetrwanieJohn i Marcus muszą walczyć o przetrwanie, ponieważ ich przeciwnicy są zdeterminowani, aby ich zabić. Muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby przetrwać i pokonać swoich wrogów.

ZakończenieJohn i Marcus w końcu pokonują swoich przeciwników i odzyskują wolność. Film kończy się sceną, w której John i Marcus wychodzą z budynku, w którym toczyła się walka, i uśmiechają się do siebie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nie przeżyje nikt obsada
Nie przeżyje nikt
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Ryûhei Kitamura
Produkcja: USA
Premiera: 8 września 2012 (świat)

Nie przeżyje nikt - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Nie przeżyje nikt - Opinie

6 + 7 =

Nie przeżyje nikt - polecane w tej kategorii

Nie przeżyje nikt - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne