Atlas chmur


6 głosy
Cloud Atlas
Oceń film
4.67

Atlas chmur - fabułaFabuła filmu "Atlas chmur"Film "Atlas chmur" to opowieść o przygodach młodego chłopca, który wyrusza w podróż po świecie w poszukiwaniu swojego ojca. Głównym bohaterem jest 12-letni Cloud Atlas, który wraz ze swoim przyjacielem, młodym wynalazcą, wyrusza w niezwykłą podróż.

PostacieCloud Atlas to młody chłopiec, który wyrusza w podróż w poszukiwaniu swojego ojca. Jego przyjacielem jest młody wynalazca, który pomaga mu w poszukiwaniach. W filmie pojawia się również postać tajemniczego starca, który wyjaśnia Cloudowi, że jego ojciec jest w posiadaniu tajemniczego atlasu chmur.

PodróżCloud i jego przyjaciel wyruszają w podróż, aby odnaleźć ojca Clouda i zdobyć atlas chmur. Podczas swojej wyprawy odwiedzają wiele niezwykłych miejsc, spotykają dziwne postacie i przeżywają niezwykłe przygody. W trakcie swojej podróży odkrywają, że atlas chmur jest kluczem do odkrycia tajemnicy ich rodziny.

ZakończenieW końcu Cloud i jego przyjaciel odnajdują ojca Clouda i zdobywają atlas chmur. Dzięki temu odkrywają tajemnicę ich rodziny i odkrywają, że ich losy są ze sobą powiązane. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Cloud i jego przyjaciel wracają do domu, a Cloud odnajduje swojego ojca.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Atlas chmur obsada
Atlas chmur
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy, Dramat, Przygodowy
Czas trwania: 172 min.
Reżyseria: Tom Tykwer, Lana i Andy Wachowski
Scenariusz: Tom Tykwer, Lana i Andy Wachowski
Produkcja: Hongkong, Niemcy, Singapur, USA
Premiera: 23 listopada 2012 (Polska)
8 września 2012 (świat)

Atlas chmur - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Atlas chmur - Opinie

2 + 5 =

Atlas chmur - polecane w tej kategorii

Atlas chmur - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne