Fot: Anton_Ivanov / Shutterstock.com

Leonard Kone

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Mężczyzna jest bezwzględnym, ale bystrym człowiekiem. Bez problemu wykonuje zadania zlecone przez Pellegriniego, nie waha się zabić i z łatwością tropi swoje ofiary.


WYGLĄD


Leonard jest ciemnoskórym mężczyzną, ma czarne, krótkie włosy i zarost. Najczęściej nosi długi, jasnobeżowy płaszcz.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Leonard daje się poznać jako bezwzględny zabójca na usługach Huberta Pellegriniego. Na jego rozkaz pozbywa się ludzi zagrażających jego interesom – bez wahania zabija choćby Fabienne. Podczas podróży pociągiem na festiwal na cześć Lupina, gdzie miał się pozbyć Assane’a, ten podaje policji rysopis zabójcy z informacją, że to jego szukają. Leonard zostaje aresztowany, gdy tylko wysiada z pociągu.


Kiedy mężczyzna zostaje zwolniony z aresztu, udaje mu się porwać Raoula podczas festiwalu. Po poinformowaniu swojego szefa o sytuacji, zamyka się z chłopcem w starym domu na odludziu, próbując ściągnąć do siebie Assane’a i zakończyć powierzone mu przez Huberta zadanie. Ostatecznie zostaje pokonany i musi uciekać. 


Okazuje się też, że to on jest odpowiedzialny za śmierć Babakara.


Sezon 2


Leonard wciąż próbuje dokończyć wyznaczone mu przez Huberta zadanie. Dociera do Benjamina, który – gdy orientuje się, że jest śledzony – kontaktuje się ze swoim przyjacielem i w porozumieniu z nim udaje mu się zgubić zabójcę.


Kiedy wreszcie odnajduje mieszkanie Assane’a, Leonard jest już o krok od pozbycia się go. Niczego nieświadomy mężczyzna przygotowuje obiad, słuchając głośnej muzyki i nie spodziewa się ataku. Zanim jednak do niego dojdzie, sam Leonard ginie z ręki innego zabójcy wynajętego przez Huberta. Pellegrini liczy, że o to morderstwo zostanie posądzony Assane.

Pełna biografia »

Leonard Kone - powiązania postaci

Leonard Kone
Aktor: Adama Niane
Profesja: zabójca

Leonard Kone - Opinie

6 + 2 =

Lupin - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne