My Little Pony: Przyjaźń to magia


1 głosy
My Little Pony: Friendship Is Magic
Oceń film
5.00

My Little Pony: Przyjaźń to magia - fabułaFabuła bajki "My Little Pony: Przyjaźń to magia"Bajka "My Little Pony: Przyjaźń to magia" opowiada o przygodach sześciu przyjaciółek: Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy i Rarity.

Twilight SparkleTwilight Sparkle jest główną bohaterką bajki. Jest inteligentną i ambitną księżniczką, która wyrusza w podróż, aby odkryć tajemnicę magii przyjaźni. Wraz z jej przyjaciółmi odkrywa, że magia przyjaźni jest najpotężniejszą magią wszechświata.

ApplejackApplejack jest pracowitą i uczciwą kucykową farmerką. Jest bardzo silna i odważna, a jej największą siłą jest jej przyjaźń z pozostałymi kucykami.

Rainbow DashRainbow Dash jest szybką i odważną kucykową pilotką. Jest bardzo odważna i lubi wyzwania. Jej największą siłą jest jej przyjaźń z pozostałymi kucykami.

Pinkie PiePinkie Pie jest szaloną i zabawną kucykową kucharką. Jest bardzo pomysłowa i lubi się bawić. Jej największą siłą jest jej przyjaźń z pozostałymi kucykami.

FluttershyFluttershy jest delikatną i wrażliwą kucykową opiekunką zwierząt. Jest bardzo miła i lubi pomagać innym. Jej największą siłą jest jej przyjaźń z pozostałymi kucykami.

RarityRarity jest elegancką i kreatywną kucykową projektantką. Jest bardzo zaradna i lubi tworzyć piękne rzeczy. Jej największą siłą jest jej przyjaźń z pozostałymi kucykami.

Wszystkie te postacie łączy wspólna przyjaźń, która jest najważniejsza w bajce. Przyjaciółki wspólnie przeżywają wiele przygód, w których odkrywają, że magia przyjaźni jest najpotężniejszą magią wszechświata.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - My Little Pony: Przyjaźń to magia obsada
My Little Pony: Przyjaźń to magia
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: W odcinkach
Czas trwania: 22 min.
Reżyseria: James Wootton, Jayson Thiessen i in.
Scenariusz: Lauren Faust, Meghan McCarthy i in.
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 10 października 2010 (USA)
15 października 2011 (Polska)

My Little Pony: Przyjaźń to magia - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj

My Little Pony: Przyjaźń to magia - Opinie

1 + 5 =

My Little Pony: Przyjaźń to magia - polecane w tej kategorii

My Little Pony: Przyjaźń to magia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne