Szpiedzy w Warszawie


0 głosy
Szpiedzy w Warszawie
Oceń film
0.00

Szpiedzy w Warszawie - fabułaSerial "Szpiedzy w Warszawie"


Serial "Szpiedzy w Warszawie" to polski serial sensacyjny, który opowiada o losach trzech agentów wywiadu wojskowego. Głównymi bohaterami są: major Zbigniew Kowalski, porucznik Janek Kowalski oraz porucznik Anna Kowalska.

Major Zbigniew Kowalski


Major Zbigniew Kowalski jest szefem wywiadu wojskowego. Jest to człowiek o silnym charakterze, który nie boi się wyzwań. Jego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa Polsce i jej obywatelom.

Porucznik Janek Kowalski


Janek Kowalski jest młodym i ambitnym porucznikiem wywiadu wojskowego. Jego zadaniem jest wykonywanie misji w tajnych operacjach. Jest to człowiek o wielkiej odwadze i determinacji, który nie boi się wyzwań.

Porucznik Anna Kowalska


Anna Kowalska jest porucznikiem wywiadu wojskowego. Jest to kobieta o silnym charakterze, która jest w stanie poradzić sobie z każdą sytuacją. Jej zadaniem jest wykonywanie misji w tajnych operacjach.

Serial "Szpiedzy w Warszawie" opowiada o losach trzech agentów wywiadu wojskowego, którzy muszą stawić czoła wielu wyzwaniom. Muszą oni walczyć z przestępcami, terrorystami i innymi zagrożeniami, aby zapewnić bezpieczeństwo Polsce i jej obywatelom. Serial pokazuje, jak trudne i niebezpieczne są ich misje, a także jak wielką odwagę i determinację muszą wykazać, aby je wykonać.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Szpiedzy w Warszawie obsada
Szpiedzy w Warszawie
Kategoria: Seriale
Gatunek: Historyczny, Dramat
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Coky Giedroyc
Scenariusz: Dick Clement, Ian La Frenais
Produkcja: Polska, USA, Wielka Brytania
Premiera: 9 stycznia 2013 (Wielka Brytania)
11 stycznia 2013 (Polska)

Szpiedzy w Warszawie - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Szpiedzy w Warszawie - Opinie

1 + 5 =

Szpiedzy w Warszawie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne