Żegnaj miłości


0 głosy
Arrivederci amore, ciao
Oceń film
0.00

Żegnaj miłości - fabułaŻegnaj miłości - opis fabułyŻegnaj miłości to film opowiadający o trudnych relacjach między dwojgiem ludzi. Głównymi bohaterami są Anna i Michał.

Anna i MichałAnna i Michał są parą od kilku lat. Ich związek jest pełen miłości i wzajemnego szacunku. Jednak w ich relacji pojawiają się coraz większe trudności. Anna i Michał zaczynają się od siebie oddalać.

Praca i zmianyAnna i Michał oboje pracują. Anna jest prawnikiem, a Michał pracuje w banku. Praca zaczyna być dla nich coraz ważniejsza. Anna i Michał zaczynają się skupiać na swoich karierach, a ich związek schodzi na dalszy plan.

RozstanieAnna i Michał postanawiają się rozstać. Oboje są załamani, ale wiedzą, że to jest najlepsze dla nich. Anna i Michał starają się zachować dobre relacje, ale ich związek już nigdy nie będzie taki sam.

PodsumowanieŻegnaj miłości to film o trudnych relacjach między dwojgiem ludzi. Anna i Michał są parą od kilku lat, ale ich związek zaczyna się rozpadać. Praca i zmiany w ich życiu sprawiają, że Anna i Michał postanawiają się rozstać. Film opowiada o trudnych wyborach, jakie muszą podjąć bohaterowie, aby odnaleźć szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Żegnaj miłości obsada
Żegnaj miłości
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Thriller, Sensacyjny
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Michele Soavi
Scenariusz: Franco Ferrini, Heidrun Schleef i inni
Produkcja: Francja, Włochy
Premiera: 24 lutego 2006 (świat)

Żegnaj miłości - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Żegnaj miłości - Opinie

4 + 2 =

Żegnaj miłości - polecane w tej kategorii

Żegnaj miłości - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne