Niczego nie żałuję Edith Piaf


4 głosy
La Môme
Oceń film
4.75

Niczego nie żałuję Edith Piaf - fabułaFabuła filmu "Niczego nie żałuję Edith Piaf"Film "Niczego nie żałuję Edith Piaf" to biograficzny obraz opowiadający o życiu i twórczości jednej z najsłynniejszych francuskich piosenkarek - Edith Piaf.

Edith PiafEdith Piaf, urodzona w 1915 roku w Paryżu, od najmłodszych lat była otoczona muzyką. Jej matka była piosenkarką, a ojciec akordeonistą. W wieku 19 lat Edith wystąpiła po raz pierwszy na scenie i od tego momentu jej kariera zaczęła nabierać tempa.

Życie prywatneŻycie prywatne Edith Piaf było pełne trudnych wyborów i wielu nieszczęśliwych zdarzeń. Przez wiele lat była uzależniona od alkoholu i narkotyków. Przeżyła kilka nieudanych związków, w tym z Marcelem Cerdanem, który zginął w katastrofie samolotu.

TwórczośćTwórczość Edith Piaf była bardzo ceniona i doceniana. Jej najsłynniejsze utwory to m.in. "La Vie en Rose", "Non, je ne regrette rien" czy "Hymne à l'amour". Wielu krytyków uważa, że jej piosenki są wyrazem jej głębokich emocji i doświadczeń życiowych.

KoniecFilm "Niczego nie żałuję Edith Piaf" to wzruszająca opowieść o życiu i twórczości jednej z najsłynniejszych francuskich piosenkarek. Film pokazuje, jak trudne wybory i wielkie nieszczęścia wpływają na życie człowieka, ale także jak wielka siła tkwi w jego twórczości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Niczego nie żałuję Edith Piaf obsada
Niczego nie żałuję Edith Piaf
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Czas trwania: 140 min.
Reżyseria: Olivier Dahan
Scenariusz: Olivier Dahan, Isabelle Sobelman
Produkcja: Czechy, Francja, Wielka Brytania
Premiera: 11 maja 2007 (Polska)
8 lutego 2007 (świat)

Niczego nie żałuję Edith Piaf - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Niczego nie żałuję Edith Piaf - Opinie

7 + 1 =

Niczego nie żałuję Edith Piaf - polecane w tej kategorii

Niczego nie żałuję Edith Piaf - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne