Wciąż ją kocham


9 głosy
Dear John
Oceń film
3.11

Wciąż ją kocham - fabułaHistoriaFilm "Wciąż ją kocham" opowiada historię miłości dwojga ludzi, którzy przez wiele lat byli ze sobą związani. Głównymi bohaterami są Ryan i Sarah. Ryan jest młodym, ambitnym mężczyzną, który pracuje jako dziennikarz. Sarah jest młodą kobietą, która pracuje jako pielęgniarka.

PoczątekRyan i Sarah poznali się w szkole średniej i od razu się zakochali. Przez wiele lat byli szczęśliwym małżeństwem. Jednak ich szczęście zostało przerwane, gdy Sarah zachorowała na raka. Ryan postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby pomóc Sarah w walce z chorobą.

WalkaRyan i Sarah zaczęli walczyć o jej zdrowie. Ryan zaczął szukać najlepszych lekarzy i najnowocześniejszych terapii, aby pomóc Sarah. Jednak wszystkie te wysiłki okazały się nieskuteczne. Sarah zmarła, a Ryan został sam.

Po śmierciPo śmierci Sarah, Ryan zaczął szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego musiała odejść. Zaczął odwiedzać miejsca, w których spędzali razem czas, aby poczuć jej obecność. W końcu odkrył, że Sarah pozostawiła mu list, w którym wyjaśniła, dlaczego musiała odejść.

ZakończenieList Sarah wyjaśnił, że jej śmierć była nieunikniona, ale że Ryan powinien kontynuować swoje życie i szukać szczęścia. Ryan zrozumiał, że Sarah zawsze będzie z nim, nawet jeśli nie będzie już obok niego. Film kończy się sceną, w której Ryan wychodzi z domu i zaczyna nowe życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wciąż ją kocham obsada
Wciąż ją kocham
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Romans
Czas trwania: 105 min.
Reżyseria: Lasse Hallström
Scenariusz: Jamie Linden
Produkcja: USA
Premiera: 12 lutego 2010 (Polska)
24 stycznia 2010 (świat)

Wciąż ją kocham - gdzie obejrzeć

3,90 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
4 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj

Wciąż ją kocham - Opinie

6 + 1 =

Wciąż ją kocham - polecane w tej kategorii

Wciąż ją kocham - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne