Weiser


0 głosy
Weiser
Oceń film
0.00

Weiser - fabułaFabuła filmu "Weiser"Film "Weiser" opowiada historię młodego chłopca o imieniu Weiser, który mieszka w małym miasteczku w stanie Idaho. Jego rodzice są rolnikami, a on sam jest bardzo zdolnym uczniem. Pewnego dnia Weiser odkrywa, że jego rodzina ma długą historię związaną z magią. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności, aby pomóc swojej rodzinie i miastu.

PostacieWeiser jest głównym bohaterem filmu. Jest młodym, zdolnym chłopcem, który odkrywa swoje zdolności magiczne. Jego rodzice, John i Mary, są rolnikami, którzy starają się wychować syna w dobry sposób.

Kolejną ważną postacią jest dziadek Weisera, który jest magiem i nauczycielem Weisera. Dziadek uczy go wszystkiego, co powinien wiedzieć o magii.

AkcjaWeiser wykorzystuje swoje umiejętności, aby pomóc swojej rodzinie i miastu. Próbuje powstrzymać złego czarodzieja, który chce zniszczyć miasto. Weiser musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby ocalić swoje miasto.

W końcu Weiserowi udaje się pokonać złego czarodzieja i ocalić miasto. Jego rodzina i przyjaciele są bardzo dumni z jego osiągnięć. Weiser staje się bohaterem miasta i jego historia staje się legendą.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Weiser obsada
Weiser
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Wojciech Marczewski
Scenariusz: Wojciech Marczewski
Produkcja: Dania, Niemcy, Polska, Szwajcaria
Premiera: 19 stycznia 2001 (Polska)
19 stycznia 2001 (świat)

Weiser - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Weiser - Opinie

5 + 1 =

Weiser - polecane w tej kategorii

Weiser - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne