Anna German. Tajemnica białego anioła


4 głosy
Anna German. Tajemnica białego anioła
Oceń film
3.50

Anna German. Tajemnica białego anioła - fabułaAnna German - Tajemnica białego aniołaSerial "Anna German. Tajemnica białego anioła" opowiada historię Anny German, słynnej rosyjskiej piosenkarki. Serial skupia się na jej życiu, od dzieciństwa aż do śmierci.

Anna German - dzieciństwo i młodośćAnna German urodziła się w 1937 roku w Wilnie. Jej rodzice, Maria i Władimir, byli zamożnymi ludźmi. Anna miała starszego brata, Władimira. W dzieciństwie Anna była bardzo zdolna i uzdolniona muzycznie. W wieku siedmiu lat zaczęła uczyć się gry na skrzypcach.

Anna German - karieraAnna German zaczęła swoją karierę w wieku 17 lat. Wkrótce stała się jedną z najbardziej znanych i lubianych piosenkarek w ZSRR. W latach 60. i 70. Anna występowała na scenie, występowała w telewizji i nagrywała płyty.

Anna German - ostatnie lataW latach 80. Anna German zaczęła cierpieć na chorobę serca. Wkrótce jej stan zaczął się pogarszać. W 1983 roku Anna zmarła w wieku 46 lat.

Anna German - tajemnica białego aniołaSerial "Anna German. Tajemnica białego anioła" skupia się na ostatnich latach życia Anny German. Głównymi bohaterami są Anna, jej rodzina i przyjaciele. Serial opowiada o jej życiu, miłości, przyjaźni i ostatnich chwilach życia. Serial skupia się również na tajemniczym białym aniele, który pojawia się w życiu Anny.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Anna German. Tajemnica białego anioła obsada
Anna German. Tajemnica białego anioła
Kategoria: Seriale
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 50 min.
Reżyseria: Waldemar Krzystek
Scenariusz: Alina Semeryakova
Produkcja: Rosja, Ukraina, Polska, Chorwacja
Premiera: 3 września 2012 (Rosja)
9 września 2012 (Ukraina)
22 lutego 2013 (Polska)

Anna German. Tajemnica białego anioła - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Anna German. Tajemnica białego anioła - Opinie

5 + 9 =
piotr, 2021-04-09 17:18:55
dobry Odpowiedz

Anna German. Tajemnica białego anioła - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne