Fot: Ron Adar / Shutterstock.com

The Boys - fabuła

Akcja serialu dzieje się w rzeczywistości, w której superbohaterowie istnieją naprawdę. Zrzesza ich korporacja Vought International, która dba przede wszystkim o ich wizerunek i bogaci się na fantastycznej franczyzie, robiąc ze swoich podopiecznych celebrytów. Najlepsi z najlepszych wchodzą w skład grupy zwanej Siódemką, której przewodzi najsilniejszy superbohater – Ojczyznosław (Homelander).

W tym świecie żyje też niepozorny Hughie – młody, nieśmiały chłopak, zwyczajny pracownik sklepu z elektroniką, planujący przyszłość ze swoją dziewczyną. Gdy ta w brutalny sposób ginie z winy jednego z członków Siódemki, a korporacja próbuje wszystko zatuszować, narasta w nim rozpacz i poczucie bezsilności. Wtedy na jego drodze staje Rzeźnik (Butcher) – przepełniony nienawiścią do superbohaterów i mający własne porachunki z Ojczyznosławem przywódca tytułowych The Boys.

Ekipa Rzeźnika planuje ujawnić światu prawdziwe oblicze Vought i superbohaterów, w tym ich prawdziwą genezę, która jest największą tajemnicą korporacji.
Top: Ron Adar / Shutterstock.com
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - The Boys obsada

The Boys - obsada

Pełna obsada »
The Boys
Kategoria: Seriale
Gatunek: Sci-Fi i Fantasy, Sensacyjny
Czas trwania: 60 min.
Scenariusz: Eric Kripke
Produkcja: USA
Premiera: 2019

The Boys - zwiastuny

The Boys - gdzie obejrzeć

25,99 zł
w abonamencie
Oglądaj

The Boys - Opinie

4 + 7 =

The Boys - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne