Nad Niemnem


6 głosy
Nad Niemnem
Oceń film
4.33

Nad Niemnem - fabułaFabuła filmu "Nad Niemnem"Film "Nad Niemnem" to opowieść o losach rodziny, która zamieszkuje małą wieś nad rzeką Niemen. Głównymi bohaterami są bracia: Janek i Franek. Janek jest młodym, ambitnym człowiekiem, który marzy o wyjeździe do miasta i zdobyciu wykształcenia. Franek jest starszy i bardziej zdystansowany, ale wciąż kocha swojego brata.

RodzinaRodzina braci składa się z ich matki, która jest wdową, oraz ich babci, która jest bardzo zaangażowana w życie rodzinne. Babcia jest bardzo stara i słaba, ale wciąż dba o swoich wnuków.

PrzyjacieleJanek i Franek mają wielu przyjaciół w wiosce, w tym dziewczynę, która jest zakochana w Janku. Przyjaciele braci wspierają ich w ich marzeniach i starają się pomóc im w każdy możliwy sposób.

Przeciwności losuNiestety, los nie jest łaskawy dla braci. W wiosce pojawia się nowy właściciel ziemski, który chce wywłaszczyć mieszkańców. Wkrótce okazuje się, że rodzina braci jest jedną z pierwszych, które mają zostać wywłaszczone.

Walka o przetrwanieBracia postanawiają walczyć o swoje prawa i przetrwanie. Wspierani przez przyjaciół i rodzinę, stają do walki z nowym właścicielem ziemskim. Czy uda im się odzyskać swoje prawa i przetrwać? Przekonajcie się sami, oglądając film "Nad Niemnem".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nad Niemnem obsada
Nad Niemnem
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kostiumowy, Obyczajowy, Dramat
Czas trwania: 215 min.
Reżyseria: Zbigniew Kuźmiński
Scenariusz: Kazimierz Radowicz
Produkcja: Polska
Premiera: 5 stycznia 1987 (Polska)
5 stycznia 1987 (świat)

Nad Niemnem - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Nad Niemnem - Opinie

8 + 4 =

Nad Niemnem - polecane w tej kategorii

Nad Niemnem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne