U Pana Boga w ogródku


7 głosy
U Pana Boga w ogródku
Oceń film
3.86

U Pana Boga w ogródku - fabułaFabuła filmu "U Pana Boga w ogródku"Film "U Pana Boga w ogródku" to komedia romantyczna, która opowiada o losach młodego mężczyzny imieniem Janek. Janek jest zwykłym chłopakiem, który mieszka w małym miasteczku. Pewnego dnia postanawia wyjechać do Warszawy, aby zacząć nowe życie.

Janek w WarszawieJanek wyjeżdża do Warszawy i zaczyna pracę jako sprzątaczka w jednym z hoteli. Tam poznaje piękną dziewczynę o imieniu Ania. Janek i Ania szybko się zaprzyjaźniają i zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu.

Romans Janka i AniJanek i Ania zaczynają się spotykać i zakochują w sobie. Ich związek jest jednak skomplikowany, ponieważ Ania jest narzeczoną bogatego biznesmena. Janek i Ania muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby ich miłość mogła przetrwać.

U Pana Boga w ogródkuJanek i Ania postanawiają uciec od wszystkiego i wyjeżdżają do małej wioski, gdzie mieszka dziadek Janka. Tam poznają mieszkańców wioski, którzy są bardzo gościnni i pomagają im w ich trudnej sytuacji. Janek i Ania odkrywają, że w małej wiosce można znaleźć prawdziwą miłość.

ZakończenieJanek i Ania muszą stawić czoła wielu przeciwnościom losu, aby ich miłość mogła przetrwać. W końcu udaje im się pokonać wszystkie przeszkody i zaczynają nowe życie razem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Janek i Ania są szczęśliwi i zakochani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - U Pana Boga w ogródku obsada
U Pana Boga w ogródku
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy, Kryminał
Czas trwania: 114 min.
Reżyseria: Jacek Bromski
Scenariusz: Jacek Bromski
Produkcja: Polska
Premiera: 31 sierpnia 2007 (Polska)
31 sierpnia 2007 (świat)

U Pana Boga w ogródku - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

U Pana Boga w ogródku - Opinie

6 + 5 =

U Pana Boga w ogródku - polecane w tej kategorii

U Pana Boga w ogródku - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne