Loft - fabułaFabuła filmu "Loft"Film "Loft" opowiada historię pięciu przyjaciół, którzy wynajmują luksusowy loft w centrum miasta. Każdy z nich ma swoje własne powody, dla których chcą wynająć mieszkanie.

PostacieGłównymi bohaterami filmu są: Vincent (Karl Urban), Chris (James Marsden), Luke (Wentworth Miller), Marty (Eric Stonestreet) i Philip (Matthias Schoenaerts). Każdy z nich ma swoje własne sekrety i tajemnice, które wychodzą na jaw, gdy wszyscy zaczynają mieszkać razem.

AkcjaAkcja filmu rozpoczyna się, gdy pięciu przyjaciół wynajmuje luksusowy loft. Wkrótce okazuje się, że wszyscy mają swoje własne powody, dla których chcą wynająć mieszkanie. Wkrótce po tym, jak wszyscy zaczynają mieszkać razem, zaczynają pojawiać się tajemnice i sekrety, które wychodzą na jaw.

Gdy wszystkie tajemnice zostają odkryte, okazuje się, że wszyscy bohaterowie mają swoje własne powody, dla których wynajęli loft. Wszystko to prowadzi do dramatycznego finału, w którym bohaterowie muszą stawić czoła swoim problemom i zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Loft obsada
Loft
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 108 min.
Reżyseria: Erik Van Looy
Scenariusz: Wesley Strick, Bart De Pauw
Produkcja: USA
Premiera: 20 lutego 2015 (Polska)
14 października 2014 (świat)

Loft - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Loft - Opinie

10 + 9 =

Loft - polecane w tej kategorii

Loft - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne